Brašna na notebook KRUGER & MATZ To Go

Brašna na notebook KRUGER & MATZ To Go

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3254759 | CZ distribuce
Brašna na notebook Kruger & Matz To Go Elegantní a funkční taška ze série Kruger & Matz To Go na 14" notebook je ideální volbou pro lidi, kteří s notebookem nesouhlasí. Jeho interiér má mnoho praktických řešení, která vám umožní najít místo pro všechny potřebné věci, a tak jej také použít jako příruční kufřík. Venku najdete tři kapsy na šikovné…
Cena s DPH770,– 
Cena bez DPH636,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 21.10.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 22.10.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Brašna na notebook Kruger & Matz To Go

Elegantní a funkční taška ze série Kruger & Matz To Go na 14" notebook je ideální volbou pro lidi, kteří s notebookem nesouhlasí. Jeho interiér má mnoho praktických řešení, která vám umožní najít místo pro všechny potřebné věci, a tak jej také použít jako příruční kufřík.

Venku najdete tři kapsy na šikovné věci, jako je telefon, peněženka a další. Pro větší pohodlí při používání byla taška rozdělena do dvou komor. Do jednoho z nich se snadno vejde notebook a navíc jej zajistíte proti možnému poškození páskem na suchý zip, stejně jako veškeré potřebné příslušenství, například napájecí adaptér. Do druhé přihrádky s další kapsou na zip se zase vejde peněženka, diář a potřebné dokumenty.

Taška Kruger & Matz To Go je vyrobena z odolného a odolného materiálu , díky kterému vám bude sloužit velmi dlouho. Černá barva v kombinaci s pevnými kovovými zipy mu dodává skutečnou eleganci a díky přiloženému nastavitelnému popruhu z něj rychle uděláte praktickou tašku přes rameno.

Technické parametry:

- Pro: Notebook
- Maximální velikost zařízení: 14"
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.