Brašna PORT Designs YOSEMITE ECO SLEEVE na 15,6'' NB, šedá
Brašna PORT Designs YOSEMITE ECO SLEEVE na 15,6'' NB, šedáBrašna PORT Designs YOSEMITE ECO SLEEVE na 15,6'' NB, šedá

Brašna PORT Designs YOSEMITE ECO SLEEVE na 15,6'' NB, šedá

Záruka: 24 měsíců | PN: 400705 | Kód: 3313033 | CZ distribuce
Módní pouzdro YOSEMITE ECO SLEEVE je vyrobené ze 72 % z recyklovaných materiálů (r-PET a PET). PORT Designs studio v Paříži ji navrhlo pro tablet či notebook, Macbook / Ultrabook do velikosti úhlopříčky 15,6 ''. V elegantní šedé barvě poskytne stylovou ochranu vaší elektronice. Notebook je v tašce moderního designu chráněný…
Cena s DPH1 062,– 
Cena bez DPH878,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 10.12.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 13.12.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Módní pouzdro YOSEMITE ECO SLEEVE je vyrobené ze 72 % z recyklovaných materiálů (r-PET a PET). PORT Designs studio v Paříži ji navrhlo pro tablet či notebook, Macbook / Ultrabook do velikosti úhlopříčky 15,6 ''. V elegantní šedé barvě poskytne stylovou ochranu vaší elektronice.

yosemite

Notebook je v tašce moderního designu chráněný zesílenou vrstvou materiálu. Velká přední kapsa na zip umožňuje rychlý přístup k nabíječce, smartphonu a jinému příslušenství. Kvalitní zip usnadňuje obsluhu a bezpečně chrání zařízení uvnitř.

Ekologický přístup

Firemní filozofie si klade za cíl snížit uhlíkovou stopu a zavést udržitelný sociální a environmentální přístup k odpovědnosti. S více než 30 miliony prodaných tašek cítí Port Designs povinnost jednat za planetu a přispět ke snížení uhlíkové stopy pomocí nové ekologické řady ECO.

Průkopník ECO produktů v IT průmyslu uvedl první ECO řadu na trh již v roce 2009. Zakoupením kombinujete ekologicky odpovědný přístup s elegantním designem navrženým v Paříži.

Materiály PET & r-PET

Zatímco PET neboli polyethylen tereftalát všichni znáte, r-PET představuje recyklovaný materiál, na jehož výrobu není třeba vytěžit nerostnou surovinu. Tento recyklovaný plastový odpad umožňuje několikanásobnou recyklaci.

zaruka

Lehký a kompaktní materiál r-PET zlepšuje uživatelský komfort a zmenšuje logistické náklady. Při výrobě této ECO řady došlo ke snížení emisí skleníkových plynů o 65 %.

Doživotní záruka

Francouzský výrobce PORT Designs rád inovuje a vytváří výrobky pro prestižní zákazníky. Používá výhradně kvalitní materiály a nejnovější technologie. Kvalitu dokazuje především doživotní záruka. Zamilujte se do spolehlivé odolné a krásné tašky.

Vlastnosti

  • Designová brašna pro notebooky do 15,6 ''
  • Vyrobené ze 72 % z recyklovaných materiálů (r-PET a PET)
  • Polstrovaná přihrádka pro notebook
  • Kompaktní lehký design
  • Veliká přední kapsa na zip

Specifikace

Značka Port Designs
Model YOSEMITE ECO SLEEVE
Určení brašna pro notebook / tablet
Kompatibilita 15,6 "

Materiál

Vnitřní 210D PET
Vnější PET 72 % z recyklovaných materiálů (r-PET a PET)

Ostatní

Barva šedá
Hmotnost 238 g
Rozměry (Š x V x H) 42 x 29,5 x 3 cm
Záruka doživotní po registraci
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.