CANYON bezdrátový reproduktor OnMove 15, 40W, BT 5.0, SD, AUX, mic., režim TWS, IPX6, 6 hodin přehrávání, RGB, béžová
CANYON bezdrátový reproduktor OnMove 15, 40W, BT 5.0, SD, AUX, mic., režim TWS, IPX6, 6 hodin přehrávání, RGB, béžováCANYON bezdrátový reproduktor OnMove 15, 40W, BT 5.0, SD, AUX, mic., režim TWS, IPX6, 6 hodin přehrávání, RGB, béžováCANYON bezdrátový reproduktor OnMove 15, 40W, BT 5.0, SD, AUX, mic., režim TWS, IPX6, 6 hodin přehrávání, RGB, béžováCANYON bezdrátový reproduktor OnMove 15, 40W, BT 5.0, SD, AUX, mic., režim TWS, IPX6, 6 hodin přehrávání, RGB, béžová

CANYON bezdrátový reproduktor OnMove 15, 40W, BT 5.0, SD, AUX, mic., režim TWS, IPX6, 6 hodin přehrávání, RGB, béžová

Záruka: 24 měsíců | PN: CNE-CBTSP15BG | Kód: 3834116 | CZ distribuce
PRODUKTOVÉ VLASTNOSTI: Světelná show RGB Výkon 40 W Vodotěsnost IPX6 Ekvalizér se 3 režimy Výkonné basy Bluetooth 5.0 Dosah až 10 m Zdroje: BT, karta SD, AUX Režim True Wireless: připojení a synchronizace dvou reproduktorů Vestavěný mikrofon a funkce volání 6 hodin přehrávání přes Bluetooth 4 hodiny při plném nabití Barvy:…
Cena s DPH1 613,– 
Cena bez DPH1 333,– Kč
Skladem
Doprava od 120 Kč
 Přepravní službou do 19.6.od 120 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

PRODUKTOVÉ VLASTNOSTI:
Světelná show RGB
Výkon 40 W
Vodotěsnost IPX6
Ekvalizér se 3 režimy
Výkonné basy
Bluetooth 5.0
Dosah až 10 m
Zdroje: BT, karta SD, AUX
Režim True Wireless: připojení a synchronizace dvou reproduktorů
Vestavěný mikrofon a funkce volání
6 hodin přehrávání přes Bluetooth
4 hodiny při plném nabití
Barvy: béžové


PŘENOSNÝ BEZDRÁTOVÝ REPRODUKTOR ONMOVE 15
Hudba dělá všechno lepším - tím spíš, když můžete mít dobrý reproduktor, ať jste kdekoli. Možná právě máme dobrý příklad: přenosný reproduktor Canyon OnMove 15. S výkonem 40 W a plnobarevným okolním světlem bude váš život rozhodně jasnější - a hlasitější! Třírežimový ekvalizér přináší čistý zvuk a silné basy. Tento reproduktor má rozhraní Bluetooth 5.0, vstup AUX a dokáže číst hudbu z karty SD. Je také vodotěsný podle normy IPX6, takže vašim melodiím nebude stát v cestě žádný déšť ani stříkající voda. K dispozici je také vestavěný mikrofon, takže technicky nic nebrání tomu, abyste jej používali jako reproduktor pro telefonní hovory. Skutečný bezdrátový režim umožňuje připojit a synchronizovat dva reproduktory najednou a používat je jako plnohodnotný zvukový systém. S připojením BT a 80% hlasitostí získáte přibližně 6 hodin přehrávání a na plnou kapacitu baterie se nabije za pouhé 4 hodiny. Nakonec máme dvě barevné varianty: tmavě modrou a stylovou béžovou. Vyberte si jednu nebo obě a oživte svou akci - ať už je jakákoli!

PŘENOSNÝ DESIGN S POUTKEM NA PŘENÁŠENÍ
Tento reproduktor je kompaktní výkonný přístroj. Díky svému tvaru a speciálnímu poutku na přenášení se snadno přenáší. Navíc ho můžete někam zavěsit!

HLUBOKÝ STEREOFONNÍ ZVUK
Použili jsme zde mohutné reproduktory, abychom vám mohli nabídnout tento hluboký stereofonní zvuk. V kombinaci s třírežimovým ekvalizérem máte vše pro dokonalý poslech.

POHODLNÁ FUNKCE HANDSFREE
Pro hovory používejte vestavěný mikrofon. Svého volajícího určitě dobře uslyšíte!

VODOTĚSNÝ
Voděodolnost třídy IPX6 s voděodolnou tkaninou zajistí, že hudbě nebude stát nic v cestě. Lesní túra nebo plážová párty s deštěm či stříkající vodou? Jistě, na to byl tento reproduktor stvořen.

NEUVĚŘITELNÁ DOBA PŘEHRÁVÁNÍ!
Po připojení Bluetooth zaručuje velká baterie 6 hodin přehrávání při 80% hlasitosti. Poté stačí najít zdroj napájení a za 4 hodiny se dostane opět na plnou kapacitu baterie. V tuto chvíli možná budete potřebovat dobít i vy!

PLNOBAREVNÉ RGB OKOLNÍ SVĚTLO
Funkce ambientního světla se stane hitem večírku, až přijde noc: je to skutečná světelná show se všemi možnými kombinacemi barev.


SPECIFIKACE
Název marketingového modelu: OnMove 15
Obchodní název: Bluetooth speaker Canyon OnMove 15W EQ TWS AUX Beige
Typ systému: Přenosný reproduktor
Speaker Features: Funkce TWS, Hands-free Function
Bluetooth: Ano
Output Power per Channel: 20 w
Součásti systému: 2 reproduktory
Výkon: 40 w
Lokace zřízení: External (Autonomic)
Včetně příslušenství: Dokumentace
Barva: Béžový
Kapacita baterie: 2600 miliampérhodina
Záruční podmínky: 24 měsíců
Audio rozhraní: 1 (3.5-mm minijack)
Umístění napájecího zařízení: Externí
Stupeň krytí: IPX6
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.