Čistič mezer GARDENA 8927-20 Combisystem

Čistič mezer GARDENA 8927-20 Combisystem

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3776051 | CZ distribuce
Pro odstraňování trávy, mechu a plevele ze spár mezi dlaždicemi a u zdí Použijte GARDENA combisystem čistič mezer k odstranění mechu a plevele mezi dlažebními kostkami, spárami a u hran zdí. GARDENA combisystem umožňuje flexibilní používání díky vyměnitelným nástavcům. Čistič mezer je kompatibilní se všemi násadami GARDENA combisystem a lze jej…
Cena s DPH657,– 
Cena bez DPH543,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 28.2.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Pro odstraňování trávy, mechu a plevele ze spár mezi dlaždicemi a u zdí

Použijte GARDENA combisystem čistič mezer k odstranění mechu a plevele mezi dlažebními kostkami, spárami a u hran zdí. GARDENA combisystem umožňuje flexibilní používání díky vyměnitelným nástavcům. Čistič mezer je kompatibilní se všemi násadami GARDENA combisystem a lze jej namontovat a zajistit pomocí šroubu. Abyste mohli pohodlně pracovat bez ohýbání, můžete rukojeť snadno sejmout a nahradit jakoukoliv násadou combisystem. Prodlužovací násada combisystem pro drobné nářadí (č. v. 8900-20) je ideální pro prodloužení drobného nářadí. Bezpečné spojení mezi čističem mezer a rukojetí zajišťuje pohodlnou práci za všech okolností. Ergonomicky tvarovaná rukojeť s integrovanou měkkou součástí optimálně padne do ruky a na konci je zahnutá, takže při práci neklouže. Naostřený oboustranný nůž z nerezové kalené oceli je odolný. Zajišťuje dosažení optimálních výsledků při odstraňování mechu a plevele. Čistič mezer je vybaven chráničem nože pro bezpečné skladování. Combisystem věšák na nářadí Flex (č. v. 3505-20) vám pomůže s pohodlným uložením čističe mezer. Rozšiřte svou rodinu nástrojů. GARDENA combisystem. Možnost výměny koncových nástrojů. Odolnost. Pro jakýkoliv zahradní úkol.

Technické parametry:

- Použití: Pro odstraňování trávy, mechu a plevele ze spár mezi dlaždicemi a u zdí

Záruka společnosti Gardena 25 let (po registraci).

Společnost GARDENA již mnoho desítek let poskytuje výrobky, nářadí a vybavení pro péči o zahradu, které se vyznačují vysokou kvalitou, spolehlivostí a důvěryhodným výkonem. Díky svým dlouhodobým zkušenostem v oblasti výroby a inovací může tak svým zákazníkům garantovat bezvadnost a dlouhodobé používání, mj. i prostřednictvím delší záruční doby smluvní záruky. Zaregistrujte si svůj výrobek GARDENA nejpozději do 3 měsíců od jeho zakoupení a získejte na něj prodlouženou smluvní záruku.

https://www.gardena.com/cz/c/podpora/registrace-zaruka
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.