Čistička vzduchu ROHNSON R-9600 Pure Air

Čistička vzduchu ROHNSON R-9600 Pure Air

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3094693 | CZ distribuce
Vysoce účinná čistička vzduchu ROHNSON R-9600 PURE AIR s mnoha funkcemi pro dokonale čistý vzduch ve vaší domácnosti. Čistička disponuje časovačem, dálkovým ovládáním, displejem a mimo jiné také velmi nízkou hlučností. Jistě oceníte také tři rychlosti nastavení ventilátoru a velmi citlivý a inteligentní senzor s barevných ukazatelem kvality…
Cena s DPH8 343,– 
Cena bez DPH6 895,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 12.5.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 13.5.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Vysoce účinná čistička vzduchu ROHNSON R-9600 PURE AIR s mnoha funkcemi pro dokonale čistý vzduch ve vaší domácnosti. Čistička disponuje časovačem, dálkovým ovládáním, displejem a mimo jiné také velmi nízkou hlučností. Jistě oceníte také tři rychlosti nastavení ventilátoru a velmi citlivý a inteligentní senzor s barevných ukazatelem kvality ovzduší. Vhodná pro místnosti 20 – 60 m².

Hliníkový filtr:

Zachycuje větší prachové částice – vlasy, chlupy zvířecí srsti, pyl a jiné hrubé nečistoty, které znečišťují ovzduší. Filtr je omyvatelný.

Katalytický filtr (fotokatalyzátorový):

Funguje jako účinný katalyzátor, který při pokojové teplotě rozkládá formaldehyd, benzen, čpavek a jiné toxické látky. Ty nás běžně obklopují v každé domácnosti. Uvolňují se například z nábytku, koberců, závěsů, ložního prádla apod. Zároveň likviduje bakterie a viry, aniž by docházelo k sekundárnímu znečištění.

Formaldehydový filtr:

Obsahuje netoxické nanokrystaly a v součinnos¬ti s katalytickým filtrem rozkládá i ty nejmenší částice toxických látek. Filtr je vyroben z materiálů té nejvyšší kvality a dlouhé životnosti. Testy tohoto filtru ukázaly vynikající výsledky. 90 % formaldehydu bylo odstraněno během 1 hodiny v místnosti o velikosti 30 m³. Tento filtr je navíc schopen regenerace.

Antibakteriální filtr:

Je vyroben z velmi husté, bavlněné netka¬né textilie (import USA). Tento 5 mikronový filtr má mnoho vlastností. Likviduje bakterie, pohlcuje vlhkost a tím zabraňuje vzniku plísní. Taktéž zachycuje i ty nejjemnější prachové částice a mikroorganismy, čímž zajištuje výstup čistého vzduchu.

HEPA filtr:

Je vyroben z mikrovlákna (netkané textilie) metodou melt-blown. Je schopen zachytit částice o průměru větším než 20 nanometrů, což jsou například plísně, bakterie, viry, alergeny a pevné prachové částice s úspěšností až 99,9 %. HEPA filtr je zkratka pro „High Efficiency Particulate Air filter", což znamená vysoce efektivní filtr vzduchových částic a původně byl vyvinut pro americkou NASA. Běžně se využívá i ve zdravotnictví a farmacii.

UV lampa:

Ultrafialové záření o vlnové délce 365 nm slouží k pročištění vzduchu, přičemž eliminuje cigaretový kouř a zápach plísní v místnosti. Tuto funkci lze zapnout nebo vypnout.

Ionizace:

Uvolňováním záporně nabitých kyslíkových iontů se výrazně zvyšuje kvalita ovzduší. Další výhodou použití této funkce je eliminace kladně nabitých částic – prachu, bakterií, virů, kouře apod. Tuto funkci lze zapnout nebo vypnout.

Vlastnosti:

- Rychlost filtrace až 320 m³/h – CADR (množství vyčištěného vzduchu
- Odstraní až 99,9 % polétavého prachu. PM 2,5 (částice menší než 2,5 mikrometru)
- Vyčistí až 93,5 % těkavých organických látek. TVOC (těkavé organické látky v ovzduší)
- 7 stupňové čištění vzduchu
- 5 druhů odnímatelných, pevných filtrů – Hliníkový prachový předfiltr – Katalytický filtr – Formaldehydový filtr – Antibakteriální filtr – HEPA filtr + UV sterilizační lampa + Negativní Anion Ionizátor
- Vhodné pro místnosti: 20–60 m²
- Výkon čištění vzduchu: 320 m³/h
- Ionizace: 20 mil. iontů/cm³
- UV lampa: 365 nm
- Hlučnost: nízká 29 dB, střední 38 dB, vysoká rychlost 48 dB
- Příkon: 80 W
- Napětí/kmitočet: 220 V/50 Hz
- Bezpečnost: dětský zámek, spínač pro automatické vypnutí při převržení a bezpečnostní mřížka pro výstup vzduchu
- Rozměry: výška 650 mm, šířka 360 mm, hloubka 165 mm
- Váha: 8 kg
- Velmi snadná výměna jednotlivých filtrů
- Vypínatelná funkce ionizátoru a UV lampy
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.