Detektor hořlavých plynů ERMENRICH NG20 přenosný

Detektor hořlavých plynů ERMENRICH NG20 přenosný

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3818877 | CZ distribuce
Detektor plynu Ermenrich NG20 je přenosný detektor úniku plynu s okamžitou odezvou a intuitivním ovládáním. Měl by být v každé domácnosti, kde jsou plynové spotřebiče (například sporák, ohřívač vody, krb, kotel atd.). Detektor zabraňuje vzniku požáru včasným upozorněním na zdroj nebezpečí. Doporučujeme kontrolovat domácí plynové spotřebiče včetně…
Cena s DPH743,– 
Cena bez DPH614,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 19.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Detektor plynu Ermenrich NG20 je přenosný detektor úniku plynu s okamžitou odezvou a intuitivním ovládáním. Měl by být v každé domácnosti, kde jsou plynové spotřebiče (například sporák, ohřívač vody, krb, kotel atd.). Detektor zabraňuje vzniku požáru včasným upozorněním na zdroj nebezpečí. Doporučujeme kontrolovat domácí plynové spotřebiče včetně potrubí, a to alespoň jednou týdně.

Zařízení má místo obrazovky malý panel s indikátory alarmu. Při hodnotě 500 ppm (nízký únik) se rozsvítí žlutá LED dioda, při úniku o hodnotě 2 000 ppm se rozsvítí červená LED dioda (vysoký únik). Zařízení disponuje také akustickou výstrahou. Pokud zelená LED dioda svítí, koncentrace plynu je v normě. Pokud zelená LED dioda bliká, je třeba baterie okamžitě vyměnit.

Zařízení je lehké, pohodlně se drží v ruce a je napájeno dvěma standardními bateriemi. K dispozici je funkce automatického vypnutí, která šetří energii baterie. Jedna sada baterií vystačí v průměru na 200 měření.

Zařízení je lehké a malé – snadno se drží jednou rukou
Detekce slabých (500 ppm) a silných (2 000 ppm) úniků hořlavých plynů
Varování před nebezpečím se zvukovou a světelnou indikací
Napájení dvěma standardními bateriemi s funkcí automatického vypnutí

Technické parametry:

Zjišťované hořlavé plyny: vodík, oxid uhelnatý, metan, etan, propan, butan, etylen, propylen, buten, acetylen, propyn, butyn, sirovodík, fosfin atd.
Rozsah měření: 500 / 2 000 ppm
Doba odezvy: okamžitá
Alarm: světlo, zvuk
Napájení: 2 baterie AA (nejsou součástí balíčku)
Životnost baterií: okolo 200 měření (2 min. každé)
Automatické vypnutí: 5 min
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.