Dětské kostky GEOMAG GEO-121 magnetické 4ks

Dětské kostky GEOMAG GEO-121 magnetické 4ks

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3818841 | CZ distribuce
Geomag Magicube Printed Insects je skvělý způsob, jak seznámit batolata ve věku 1,5 roku a starší s učením hrou. Sada se skládá ze 4 magnetických krychlových bloků a 3 karet - mapující vzory na nich zobrazené, dítě lépe pozná svět hmyzu a zároveň rozvíjí kreativitu a manuální dovednosti. Stimulace a rozvoj Každý blok Magicube je navržen tak, aby…
Cena s DPH650,– 
Cena bez DPH537,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 17.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Geomag Magicube Printed Insects je skvělý způsob, jak seznámit batolata ve věku 1,5 roku a starší s učením hrou. Sada se skládá ze 4 magnetických krychlových bloků a 3 karet - mapující vzory na nich zobrazené, dítě lépe pozná svět hmyzu a zároveň rozvíjí kreativitu a manuální dovednosti.

Stimulace a rozvoj
Každý blok Magicube je navržen tak, aby rozvíjel motoriku a zrakové vnímání. Vytvářením různých kombinací si děti procvičují rozpoznávání tvarů a barev, poznávají různé druhy hmyzu a zároveň podněcují jejich zvědavost na svět.

Vzdělávací STEM přístup
Sada Magicube Insects není jen hračka, ale také nástroj, který podporuje učení vědy, techniky, inženýrství a matematiky (STEM). Podporuje rozvoj logického myšlení a porozumění přírodnímu světu zábavnou a poutavou formou.

Trvanlivost a bezpečnost
Produkty Geomag jsou známé svou odolností a bezpečností. Kostky Magicube Printed Insects jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují bezpečnou hru i těm nejmenším dětem.

Obsah balení:

4x magnetický blok
3x oboustranná karta
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.