Dětské kostky GEOMAG GEO-122 magnetické 4ks

Dětské kostky GEOMAG GEO-122 magnetické 4ks

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3818843 | CZ distribuce
Vezměte ty nejmenší na vzrušující cestu s Magicube Printed Transport od Geomag. Tato 7dílná sada, navržená pro děti ve věku 1,5 roku a starší, spojuje zábavu se vzděláváním tím, že představuje různé způsoby dopravy ve formě magnetických bloků a karet. Spojováním kostek a vytvářením barevných vzorů se dítě může naučit nejen názvy a tvary dopravních…
Cena s DPH649,– 
Cena bez DPH536,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 17.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Vezměte ty nejmenší na vzrušující cestu s Magicube Printed Transport od Geomag. Tato 7dílná sada, navržená pro děti ve věku 1,5 roku a starší, spojuje zábavu se vzděláváním tím, že představuje různé způsoby dopravy ve formě magnetických bloků a karet. Spojováním kostek a vytvářením barevných vzorů se dítě může naučit nejen názvy a tvary dopravních prostředků, ale také procvičit manuální zručnost.

Magnetický design, snadné sestavení
Magicube Printed Transport je ideální způsob, jak rozvíjet manuální dovednosti a koordinaci u nejmenších dětí. Magnetické bloky, které se spojují na každém okraji, umožňují stavbu v libovolném směru, inspirují představivost a povzbuzují k objevování světa s jednoduchými tvary a živými obrázky.

Vývoj hrou
Sada podporuje STEM učení a pomáhá dětem rozvíjet jejich rané kognitivní, motorické a vizuálně-prostorové dovednosti. Prostřednictvím kreativních kombinací se mohou malí naučit rozlišovat a pojmenovávat různé druhy dopravy – od auta přes letadlo až po raketu.

Inspirace a kreativita
Magicube Printed Transport nabízí nejen zábavu při stavbě, ale také podněcuje kreativní myšlení. S přiloženou sadou karet mohou děti znovu vytvářet vzory a aranžovat barevné obrázky vozidel.

Obsah balení:

4x magnetický blok s obrázky
3x oboustranná karta s obrázky

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.