Digitální fotoaparát Olympus E-M10 Mark III 14-150mm kit silver/black

Digitální fotoaparát Olympus E-M10 Mark III 14-150mm kit silver/ black

Záruka: 24 měsíců | PN: V207070SE010 | Kód: 3057964 | CZ distribuce
Systémový fotoaparát OM-D E-M10 Mark III osloví všechny cestovatele a milovníky dobrodružství, kteří se nespokojí jen s mobilním telefonem, ale vyžadují profesionální kvalitu výsledných fotografií. Dejte si E-M10 Mark III přes rameno a berte ho s sebou všude. Fotoaparát se pohodlně vejde do dlaně a je tak lehký, že téměř zapomenete, že ho…
Cena s DPH18 737,– 
Cena bez DPH15 485,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 21.4.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 22.4.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Systémový fotoaparátOM-D E-M10 Mark IIIosloví všechny cestovatele a milovníky dobrodružství, kteří se nespokojí jen s mobilním telefonem, ale vyžadují profesionální kvalitu výsledných fotografií. Dejte siE-M10 Mark IIIpřes rameno a berte ho s sebou všude. Fotoaparát se pohodlně vejde do dlaně a je tak lehký, že téměř zapomenete, že ho nosíte.

Výkonná5osá stabilizaceobrazu integrovaná v těle fotoaparátu umožníprodloužit expozici až o 4 EV. Lehké a kompaktní celokovové tělo s osobitými kovovými voliči a vypínačem v retro stylu.

Pořiďte nejúžasnější záběry

Rychlý EVF hledáček s OLED displejem a 2,36 miliony bodů pro přesnou kompozici záběru adokonalou kontrolunad nastaveními v reálném čase. Elektronický hledáček vám vždy rychle poskytne přesný náhled scény. Automatické úpravy jasu a úplná kreativní kontrola nad vašimi snímky vám umožňují vždy pořídit ten nejlepší záběr.

Neomezené možnosti

Kompatibilita s více než40 objektivy Micro Four Thirdsa rozsáhlý program příslušenství. Vyberte si objektiv pro váš styl snímání nebo využijte univerzální objektiv, který se hodí pro všechny příležitosti – nebo obojí. V každém případě získáte nesrovnatelnou čistotu obrazu avybroušenou optiku.

Buďte IN s dotykovkou

Velkávýklopná 3“ dotyková LCD obrazovkas vysokým rozlišením a ochranou před otisky. Nespokojte se jen s jedním záběrem skvělé scény. Díky sklopnému dotykovému LCD ji jednoduše zaberte z jakéhokoli úhlu. Společně s pohodlným zobrazením na LCD tak získáváte tvůrčí kontrolu.
Někdy je ve složitějších situacích lepší použít dotykovou obrazovku. Sdotykovým AFsi jen vyberete místo, na které chcete zaostřit, a klepnutím na obrazovku pořídíte skvělý snímek.

S TTL bleskem na cesty

Vestavěný TTL blesk je ideální prospeciální efektya jako vyplňovací blesk při cestovatelské nebo portrétní fotografii. Vestavěný blesk vám dává další zdroj světla při snímání ve tmě a špatných světelných podmínkách – vždy s vámi, kdekoli se nacházíte. Stačí pohnout přepínačem, a blesk automaticky vyskočí.

Hlavní vlastnosti

Live MOS snímač s rozlišením 16,1 MPX
Vícebodový autofokus se 121 zaostřovacími zónami
Vysokorychlostní sekvenční snímání: 8,6 sn/s
15 uměleckých filtrů a široká paleta efektů pro maximum kreativity
4k i Full HD video
Ultrazvukový filtr Olympus SSWF pro automatické čištění snímače
Konektivita: Zabudované Wi-Fi pro ovládání na dálku (clona, závěrka, Live Bulb a Live Composite) a sdílení prostřednictvím telefonu s aplikací OI.Share

Specifikace:

Rozměry: (Š x V x H) 121,5 x 83,6 x 49,5 mm
Hmotnost: 410 g (tělo)

Obsah balení:

E-M10 Mark III 14-150mm kit - tělo stříbrné + objektiv 14-150mm
Li-ion baterie
Nabíječka
USB kabel
Video kabel

Podobné zboží

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.