Dokovací stanice pro telefony BASESUS WKMD000001

Dokovací stanice pro telefony BASESUS WKMD000001

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3712723 | CZ distribuce
Chcete vylepšit možnosti svého smartphonu? Pro ještě efektivnější provoz použijte dokovací stanici značky Baseus, která se vyznačuje nízkou hmotností a má až 7 multifunkčních portů. Podporuje rychlé nabíjení PD a umožňuje nabíjet telefon výkonem 100 W. Zařízení podporuje protokol rychlého nabíjení PD a napájí vaše zařízení výkonem 100 W. Můžete…
Cena s DPH1 363,– 
Cena bez DPH1 126,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 27.9.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Chcete vylepšit možnosti svého smartphonu? Pro ještě efektivnější provoz použijte dokovací stanici značky Baseus, která se vyznačuje nízkou hmotností a má až 7 multifunkčních portů. Podporuje rychlé nabíjení PD a umožňuje nabíjet telefon výkonem 100 W.

Zařízení podporuje protokol rychlého nabíjení PD a napájí vaše zařízení výkonem 100 W. Můžete se účastnit online schůzek a zároveň nabíjet své vybavení. Zjistěte, jak je to pohodlné!

S dokovací stanicí Baseus si zvýšíte pohodlí při práci a získáte ještě lepší herní zážitek. Produkt umožňuje přenášet video ze smartphonu na obrazovku počítače a jeho rozlišení dosahuje až 4K. Vsaďte na dokovací stanici Baseus a užijte si vynikající reprodukci barev a bohatost detailů.

Sedm portů, díky kterým bude váš smartphone stejně funkční jako stolní počítač. Jeden port USB 3.0 a dva porty USB 2.0 umožňují připojení klávesnice, myši nebo gamepadu pro mnohem pohodlnější úpravu dokumentů nebo hraní her. HDMI výstup podporuje rozlišení až 4K, což vám umožní vychutnat si dokonalý obraz bez ztráty kvality během přenosu.

Dokovací stanice Baseus využívá moderní standard USB 3.0, který umožňuje opravdu rychlý přenos dat - její rychlost dosahuje až 5 GB/s! Navíc nabízí jednoduchý a rychlý přístup k fotografiím a videím v telefonu.

Zařízení se vyznačuje malým a kompaktním designem a inovativní stojan zaručuje stabilitu vašeho zařízení. Můžete si ho vzít s sebou do práce nebo na univerzitu. Váží pouhých 93 g, což nebude zbytečná zátěž.

Produkt je kompatibilní s Windows 10, Android 8.0 a vyšší. Díky portu USB-C podporuje telefony, jako jsou; Huawei, Samsung a Honor. S jeho pomocí nabijete své vybavení, zobrazíte projekci a připojíte myš, klávesnici nebo SD kartu.

Technické parametry:

- Barva: Černá
- Rozměry: 106 x 80 x 19 mm
- Kompatibilita: Samsung S, Note, Huawei Mate, Huawei P a další, které podporují USB-C
- Operační systémy: Windows 10, Android 8.0 a vyšší
- Hmotnost: 93 g
- Rychlost přenosu: 480 Mbps (USB2.0), 5 Gbps (USB3.0), 60 MB/s. (SD/TF)
- Vstup: 5V-3A, 9V-3A, 15V-3A, 20V-5A
- Výstup: 5V-0,9A, 5V-0,5A
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.