Držák do auta VFAN W02 s bezdrátovým nabíjením

Držák do auta VFAN W02 s bezdrátovým nabíjením

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3775421 | CZ distribuce
Praktický držák do auta Vipfan W02 vám usnadní používání navigace na cestách, navíc je vybaven indukční nabíječkou pro obnovení energie telefonu během jízdy. Vestavěný gravitační senzor automaticky utáhne čelisti držáku a přizpůsobí je telefonu, výhodou je také snadná instalace na mřížku ventilace. Pohodlí a bezpečnost Držák do auta Vipfan W02…
Cena s DPH865,– 
Cena bez DPH715,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 22.7.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Praktický držák do auta Vipfan W02 vám usnadní používání navigace na cestách, navíc je vybaven indukční nabíječkou pro obnovení energie telefonu během jízdy. Vestavěný gravitační senzor automaticky utáhne čelisti držáku a přizpůsobí je telefonu, výhodou je také snadná instalace na mřížku ventilace.

Pohodlí a bezpečnost
Držák do auta Vipfan W02 využívá gravitační senzor, takže pod vlivem hmotnosti telefonu automaticky sevře čelisti držáku a upraví jejich rozpětí tak, aby se přizpůsobily zařízení. Můžete jej tedy ovládat jednou rukou a soustředit svou pozornost na cestu, čímž se zvýší bezpečnost vaší cesty.

Dobře navržený
Místem pro upevnění držáku je větrací otvor - instalace výrobku vám nezpůsobí žádné problémy, zároveň držák nezakrývá větrací otvor ani nesnižuje viditelnost během jízdy. Výrobek nepoškrábe povrch smartphonu, navíc se vyznačuje širokou kompatibilitou a hodí se pro mnoho různých modelů.

Bezpečné nabíjení
Držák je vybaven indukční nabíječkou Qi, takže dokáže bezpečně obnovovat energii zařízení kompatibilních s tímto protokolem. Držák W02 nabíjí maximálním výkonem 15 W, čímž šetří váš čas a rychle nabíjí potřebná zařízení. Můžete si tak vzít smartphone na dlouhou cestu bez obav z jeho náhlého vybití.

Technické parametry:

Typ držení: Upínání, gravitační
Montáž: Vzduchová mřížka
Kompatibilita: Zařízení, která podporují technologii indukčního nabíjení
Rozhraní: USB-C
Výstupní výkon: 15W
Vstupní výkon: 5V-2A 9V-2A 12V-1,5A
Materiál: ABS
Barva: Černá
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.