Držák FIXED Bikee 2 na kolo, odnímatelný silikonový černý
Držák FIXED Bikee 2 na kolo, odnímatelný silikonový černýDržák FIXED Bikee 2 na kolo, odnímatelný silikonový černýDržák FIXED Bikee 2 na kolo, odnímatelný silikonový černýDržák FIXED Bikee 2 na kolo, odnímatelný silikonový černýDržák FIXED Bikee 2 na kolo, odnímatelný silikonový černýDržák FIXED Bikee 2 na kolo, odnímatelný silikonový černýDržák FIXED Bikee 2 na kolo, odnímatelný silikonový černýDržák FIXED Bikee 2 na kolo, odnímatelný silikonový černýDržák FIXED Bikee 2 na kolo, odnímatelný silikonový černýDržák FIXED Bikee 2 na kolo, odnímatelný silikonový černýDržák FIXED Bikee 2 na kolo, odnímatelný silikonový černýDržák FIXED Bikee 2 na kolo, odnímatelný silikonový černýDržák FIXED Bikee 2 na kolo, odnímatelný silikonový černýDržák FIXED Bikee 2 na kolo, odnímatelný silikonový černýDržák FIXED Bikee 2 na kolo, odnímatelný silikonový černýDržák FIXED Bikee 2 na kolo, odnímatelný silikonový černýDržák FIXED Bikee 2 na kolo, odnímatelný silikonový černýDržák FIXED Bikee 2 na kolo, odnímatelný silikonový černý

Držák FIXED Bikee 2 na kolo, odnímatelný silikonový černý

Záruka: 24 měsíců | PN: FIXBI2-BK | Kód: 3259035 | CZ distribuce
Univerzální držák s odnímatelným systémem FIXED Bikee 2 je ideálním doplňkem pro uchycení vašeho mobilního telefonu na řídítkách kola nebo motocyklu. Během jízdy bude telefon pěkně na očích a umožní vám bezpečně využívat GPS navigaci, sportovní aplikace nebo hudební přehrávač. Hlavní předností držáku Bikee 2 oproti ostatním držákům na kolo je…
Cena s DPH900,– 
Cena bez DPH744,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 21.10.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 22.10.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Univerzální držák s odnímatelným systémem FIXED Bikee 2 je ideálním doplňkem pro uchycení vašeho mobilního telefonu na řídítkách kola nebo motocyklu. Během jízdy bude telefon pěkně na očích a umožní vám bezpečně využívat GPS navigaci, sportovní aplikace nebo hudební přehrávač.

Hlavní předností držáku Bikee 2 oproti ostatním držákům na kolo je možnost rychle a snadno odepnout horní část držáku i s připnutým telefonem od základny. Pohodlně si tak vezmete telefon s sebou při jakékoliv zastávce či odpočinku, kdy se od kola vzdálíte. Po konci pauzy jednoduše přicvaknete přenosnou část držáku zpět na základnu umístěnou na řídítkách, zajistíte pootočením a můžete znovu vyrazit na cestu.

Tvar silikonových poutek pro uchycení telefonu je navržen tak, aby u daných telefonů nijak nebránil používání FaceID, Swipe i čtečce otisků prstů. Silikonová poutka držáku se dokonale přizpůsobí velikosti vloženého telefonu, jsou schopná bezpečně udržet všechny zařízení s úhlopříčkou 4 - 6,5 palců. Rotační základna držáku umožní natočit telefon do horizontální i vertikální polohy.

Hlavní přednosti

 • Odnímatelný držák telefonu na kolo nebo motocykl
 • Univerzální provedení pro všechny typy telefonů o velikosti 4 - 6,5''
 • Intuitivní systém odepnutí hlaviy držáku i s připnutým telefonem
 • Umožní bez problémů používat funkce FaceID, Swipe i čtečku otisků prstů
 • Vyroben z kombinace jemného a flexibilního silikonu a základny z tvrzeného plastu
 • Možnost natáčení telefonu v držáku o 360°
 • Univerzální velikost pro všechny průměry řídítek
 • Pevné uchycení základny držáku pomocí utahovacího mechanismu
 • Pevně drží vložený telefon při všech otřesech, neprokluzuje a tlumí nárazy

Obsah balení

 1. Xiaomi Mi Box S
 2. Dálkový ovladač
 3. 2x baterie
 4. HDMI kabel
 5. Napájecí kabel
 6. Podrobný návod v češtině v elektronické podobě
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.