Držák na mobil Baseus Metal Age Gravity Phone holder CD version - černý
Držák na mobil Baseus Metal Age Gravity Phone holder CD version - černýDržák na mobil Baseus Metal Age Gravity Phone holder CD version - černýDržák na mobil Baseus Metal Age Gravity Phone holder CD version - černýDržák na mobil Baseus Metal Age Gravity Phone holder CD version - černýDržák na mobil Baseus Metal Age Gravity Phone holder CD version - černýDržák na mobil Baseus Metal Age Gravity Phone holder CD version - černýDržák na mobil Baseus Metal Age Gravity Phone holder CD version - černý

Držák na mobil Baseus Metal Age Gravity Phone holder CD version - černý

Záruka: 24 měsíců | PN: SUYL-J01 | Kód: 2944028 | CZ distribuce
Baseus Metal Age Gravity Phone Holder, CD Version, černá Jste často na cestách a potřebujete i během nich využívat chytrý mobilní telefon? Pak je tady Baseus Metal Age Gravity Phone Holder právě pro vás. Jedná se totiž o speciální držák, jehož prostřednictvím máte GPS navigaci, handsfree hovory i další mobilní funkce neustále po ruce i při řízení.
Momentálně nedostupné

Popis

Baseus Metal Age Gravity Phone Holder, CD Version, černá

Jste často na cestách a potřebujete i během nich využívat chytrý mobilní telefon? Pak je tady Baseus Metal Age Gravity Phone Holder právě pro vás. Jedná se totiž o speciální držák, jehož prostřednictvím máte GPS navigaci, handsfree hovory i další mobilní funkce neustále po ruce i při řízení. Zvláštností tohoto držáku je přitom způsob jeho instalace do vozu – k jeho stabilnímu uchycení využijete slot CD mechaniky svého autorádia.

Odolné provedení

Držák na mobil Baseus Metal Age Gravity Phone Holder vám vydrží v autě sloužit opravdu dlouho. Je totiž vyroben z vysoce odolných materiálů – na jeho zhotovení byl použit ABS plast v kombinaci s kvalitní hliníkovou slitinou.

Stabilní uchycení

O to, aby vám telefon mohl sloužit i při jízdě náročnějším terénem, se stará stabilní trojúhelníková konstrukce tohoto držáku. V ní je totiž váš smartphone stabilně uchycen třemi vidlicemi, takže z držáku ani při nadměrných otřesech nevypadne. Vidlice jsou navíc opatřeny silikonovými vložkami, takže vám mobil nemohou poškrábat.

Natočte si mobil do vhodného úhlu

Ať už během jízdy používáte GPS navigaci, anebo jinou praktickou funkci chytrého telefonu, vždy byste měli mít možnost rychle nahlédnout na jeho displej. Tento držák je proto otočný o 360°, takže si můžete jeho prostřednictvím natočit mobil tak, jak vám to nejlépe vyhovuje.

Nabíjení není problém

Pokud si potřebujete během jízdy autem svůj telefon nabít, držák Baseus Metal Age Gravity Phone Holder vám v tom nebude nikterak bránit. Pro tyto účely je v něm totiž připraven speciální otvor pro průchod nabíjecího konektoru.

Rozumí si s většinou chytrých telefonů

Tento držák do auta je kompatibilní s širokou škálou současných smartphonů. Využít se totiž dá se zařízeními o maximální tloušťce 13 mm (včetně pouzdra), jejichž šířka je 65 až 90 mm.

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.