Držák na mobil Baseus Mini Electric Phone holder - stříbrný
Držák na mobil Baseus Mini Electric Phone holder - stříbrnýDržák na mobil Baseus Mini Electric Phone holder - stříbrnýDržák na mobil Baseus Mini Electric Phone holder - stříbrnýDržák na mobil Baseus Mini Electric Phone holder - stříbrnýDržák na mobil Baseus Mini Electric Phone holder - stříbrnýDržák na mobil Baseus Mini Electric Phone holder - stříbrnýDržák na mobil Baseus Mini Electric Phone holder - stříbrnýDržák na mobil Baseus Mini Electric Phone holder - stříbrný

Držák na mobil Baseus Mini Electric Phone holder - stříbrný

Záruka: 24 měsíců | PN: SUHW01-0S | Kód: 2944026 | CZ distribuce
Baseus Mini Electric Phone Holder Baseus Mini Electric Phone Holder, to je elektricky uzamykatelný držák, jehož prostřednictvím můžete ve svém autě pohodlně využívat výhod chytrého mobilního telefonu. Tuto praktickou pomůcku jednoduše přichytíte k mřížce ventilátoru a rázem máte při řízení perfektní výhled na GPS navigaci či jiné užitečné…
Momentálně nedostupné

Popis

Baseus Mini Electric Phone Holder

Baseus Mini Electric Phone Holder, to je elektricky uzamykatelný držák, jehož prostřednictvím můžete ve svém autě pohodlně využívat výhod chytrého mobilního telefonu. Tuto praktickou pomůcku jednoduše přichytíte k mřížce ventilátoru a rázem máte při řízení perfektní výhled na GPS navigaci či jiné užitečné aplikace. Svůj telefon v držáku ukotvíte pomocí čtyřbodové nosné konstrukce a dvou ramen, která se sama přizpůsobí šířce smartphonu.

Odolné provedení

Držák Baseus Mini Electric Phone Holder vyniká svou špičkovou odolností. Ta je dána zejména jeho materiálem – zařízení je vyrobeno z kvalitní slitiny hliníku, která se používá i v leteckém průmyslu.

Dokonale stabilní uchycení

Váš chytrý mobilní telefon je v tomto držáku vždy v naprostém bezpečí. Jeho nežádoucímu poškrábání či mechanickému poškození totiž zabraňují speciální ochranné prvky ze silikonu. Mřížku ventilátoru, k níž je držák přichycen, zase chrání výztuha ze syntetické polymerové gumy.

Natočte si mobil do správného úhlu

Díky otočnému kloubu, kterým je tento držák vybaven, máte na svůj telefon za jízdy vždy bezproblémový výhled. Držákem Baseus Mini Electric Phone Holder totiž můžete jednoduše otáčet o 360°.

Napájecí kabel součástí balení

V základním balení najdete i 1 m dlouhý micro USB kabel, který slouží k připojení držáku Baseus Mini Electric Phone Holder ke zdroji napájení (plnohodnotné fungování tohoto elektricky uzamykatelného držáku vyžaduje neustálé připojení ke zdroji napájení.

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.