Držák telefonu na kolo ROCKBROS 699-BR

Držák telefonu na kolo ROCKBROS 699-BR

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3694507 | CZ distribuce
Držák na kolo umožňuje pohodlné používání smartphonu a neblokuje přístup k tlačítkům. Díky speciálním bezpečnostním prvkům zajišťuje stabilitu a bezpečnost vašeho zařízení a díky široké kompatibilitě bude pasovat na většinu modelů telefonů. Je vhodný pro řídítka jízdních kol o průměru 22,2 - 31,8 mm a nebudete mít problém s jeho montáží. Držák je…
Cena s DPH610,– 
Cena bez DPH504,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 27.9.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Držák na kolo umožňuje pohodlné používání smartphonu a neblokuje přístup k tlačítkům. Díky speciálním bezpečnostním prvkům zajišťuje stabilitu a bezpečnost vašeho zařízení a díky široké kompatibilitě bude pasovat na většinu modelů telefonů. Je vhodný pro řídítka jízdních kol o průměru 22,2 - 31,8 mm a nebudete mít problém s jeho montáží.

Držák je vybaven 5 rameny, takže si můžete být jisti, že se váš smartphone nepoškodí. Protiskluzové silikonové pásky navíc zabraňují pohybu nebo poškrábání vašeho zařízení a dodatečná výztuha zajišťuje stabilitu, takže se nemusíte bát, že vám smartphone vypadne při jízdě po hrbolatých cestách.

Výrobek je vyroben z CNC zpracované hliníkové slitiny, která se promítá do nízké hmotnosti, pevnosti a vysoké odolnosti proti poškození, jako je oxidace. A co víc, pasuje na smartphony, jejichž šířka nepřesahuje 95 mm. Dále můžete držák namontovat na řídítka jízdních kol nebo motorek o průměru v rozmezí 22,2 - 31,8 mm. Navíc nabízí úhel nastavení 90/180/270/360°.

Technické parametry:

- Materiál: Hliníková slitina + silikon
- Hmotnost: 120 g
- Kompatibilita: Smartphony s maximální šířkou 95 mm
- Průměr řídítek: 22,2-31,8 mm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.