ESD Agatha Knife
ESD Agatha KnifeESD Agatha KnifeESD Agatha Knife

ESD Agatha Knife

Záruka: 24 měsíců | PN: 5392 | Kód: 3451443 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Vžijete se do role sedmileté Agathy, dívky trpící nespavostí, která prožívá vnitřní konflikt kvůli přátelství se zvířatyv řeznictví její matky a neochvějné lásce k pojídání masa. Vrhněte se na satirické dobrodružství díky této point-and-click adventuře, vydejte se na nepředvídatelnou cestu bizarním…
Cena s DPH373,– 
Cena s DPH pro registrované350,– Kč
Cena bez DPH308,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 29.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Vžijete se do role sedmileté Agathy, dívky trpící nespavostí, která prožívá vnitřní konflikt kvůli přátelství se zvířatyv řeznictví její matky a neochvějné lásce k pojídání masa. Vrhněte se na satirické dobrodružství díky této point-and-click adventuře, vydejte se na nepředvídatelnou cestu bizarním a ručně vytvořenýmsvětem hry Agatha Knife. Ve snaze docílit toho, aby se zvířata nemusela bát nevyhnutelného osudu v řeznictví, ve kterémAgatha pracuje, vydáte se do náladovéhoPsychotic Universe abyste našli odpovědina tyto otázky.

Po tom, co objeví náboženství, si Agatha rychle uvědomí, že může být použito jako cenný nástroj k vítězství nad zvířaty, potlačit jejich obavy a způsobit, abyse nebály smrti. Připojte se k Agathě, která se ujímá výzvy k vytvoření nového náboženství, Carnivorismu, která se snažípřesvědčit zvířata, že obětování jejichtěla je klíčem k věčnému štěstí.

Hádanky, satira, odkazy a mnohem víc:

Satirická hra plná humoru, která vás láká do tmavých zákoutí každodenního života. Vytvořte si vlastní náboženství kousek po kousku. Výjimečná ručně tvořená grafika. Kontroverzní témata řešíte z pohledu dítěte. Prozkoumávejte dynamický a živý svět, který se vyvíjí jak vaše dobrodružství postupuje. Interakce s různýmipostavami a objevování jejich příběhů. Originální zvukový doprovod vytvořený tak, aby ladil s prostředím. Ponořte se dorozmarného Psychotic Universe, stejnéhosvěta, ve kterém se odehrává MechaNika,oblíbená první hra studia Mango Protocol.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.