ESD Age of Empires Definitive Edition
ESD Age of Empires Definitive EditionESD Age of Empires Definitive EditionESD Age of Empires Definitive Edition

ESD Age of Empires Definitive Edition

Záruka: 24 měsíců | PN: 7511 | Kód: 2869868 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Legendární hra Age of Empires odstartovala 20letou tradici herních bojových strategií a nyní se vrací. Hra si od svého původního vydání pochopitelně prošla množstvím razantních změn. Nejzřetelnější jepochopitelně grafika, která v této verzi umožňuje hrát až ve 4K rozlišení. Další novinkou je…
Cena s DPH661,– 
Cena bez DPH546,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 25.9.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 29.9.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Legendární hra Age of Empires odstartovala 20letou tradici herních bojových strategií a nyní se vrací. Hra si od svého původního vydání pochopitelně prošla množstvím razantních změn. Nejzřetelnější jepochopitelně grafika, která v této verzi umožňuje hrát až ve 4K rozlišení. Další novinkou je modernizovaná hratelnost,která slibuje až 40 hodin nefalšované zábavy a možnost vytvořit mapu až pro 8 hráčů. Vítejte v historii a pusťte se do postupného ovládnutí impéria.

Klasika v novém kabátu

Původní hra se před dvaceti lety stala jednou z nejoblíbenějších na světě a nebylo to jen díky její grafice, ale hlavnědíky myšlence a příběhu, kterými hra fanoušky uchvátila. Proto se společnost Microsoft rozhodla předělat dnes již poměrně zastaralou grafiku a výsledek skutečněstojí za to!

Příjemnější ovládaní

Jedním z prvků, který byl původní hře vytýkán, byla často nestabilní hratelnost.Dalším z bodů, které byly v nové verziupraveny, je tedy ovládání, které se snaží cílit na jednoduchost a intuitivnost.

Tvoříte novou civilizaci

Na začátku na vás žádné špičkové vybavení nečeká. Postupnou prací a promyšlenýmitahy ale můžete své impérium zvětšovata zdokonalovat. Nakonec dosáhnete momentu, kdy se rozhodnete, že přichází čas naexpanzi. Vytvořte silnou armádu, ovládejte části mapy a staňte se jediným panovníkem široko daleko.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.