ESD Assassins Creed Valhalla Complete Edition
ESD Assassins Creed Valhalla Complete EditionESD Assassins Creed Valhalla Complete EditionESD Assassins Creed Valhalla Complete Edition

ESD Assassins Creed Valhalla Complete Edition

Záruka: 24 měsíců | PN: 12520 | Kód: 3802444 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Ubisoft Connect Assassin's Creed Valhalla Ultimate Edition obsahuje Assassin's Creed Valhalla, Assassin's Creed Valhalla - Season pass,Assassin's Creed Valhalla - Ultimate Pack, Assassin's Creed Valhalla - Dawn of Ragnarok. Jakožto vikingského válečníka vás čeká dlouhá pouť, která vám zajistí místo…
Cena s DPH1 726,– 
Cena bez DPH1 426,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 23.4.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Ubisoft Connect

Assassin's Creed Valhalla Ultimate Edition obsahuje Assassin's Creed Valhalla, Assassin's Creed Valhalla - Season pass,Assassin's Creed Valhalla - Ultimate Pack, Assassin's Creed Valhalla - Dawn of Ragnarok.

Jakožto vikingského válečníka vás čeká dlouhá pouť, která vám zajistí místo mezibohy ve Valhalle. Čeká vás množství nefalšovaných soubojů s nepřáteli, kteří vás rozhodně nemají v plánu šetřit. Díky vyhraným bitvám si posilníte svůj politický vliv, a jelikož jste vyrostli na dávných příbězích o silných bojovnících, obrovských bitvách a nekonečné slávě, je vaším životním cílem stát se tím nejmocnějším bojovníkem. Pomocí RPG mechanik můžete ovlivňovat vývoj a vylepšovat výbavusvé postavy. Vaše rozhodnutí může ovlivnit vztahy se spojenci i válečné plány aposunout vás v dlouhé cestě k věčné slávě. Ve hře se nebudete starat pouze o vlastní postavu, ale také o severskou osadua blahobyt místních. Můžete tedy stavět, vylepšovat a přizpůsobovat nejrůznějšídobové budovy.

Smrtící zbraň ve vaší ruce bude vaším nejlepším přítelem. Vystupte proti nepřátelům se severskou sekerou, obouručním mečem nebo typickou skrytou čepelí a staňtese proslulým nelítostným vikingským bojovníkem.

K dispozici máte obrovskou otevřenou mapu, ve které na vás čekají desítky vedlejších úkolů, krásných výhledů a předevšímdlouhé hodiny zábavy. Vaše cesta povedez nehostinných norských břehů do anglického království a ještě dál.

Veďte nájezdy napříč Anglií, dobijte opevněné osady a získejte bohatství pro svůj lid. Chopte se vedení svého klanu, přijímejte nové válečníky a vychutnejte sivikingský život po svém.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Uplay:
1. Nainstalujte si program Uplay – ke stažení zde: http://uplay.ubi.com/ a klikněte na „DOWNLOAD UPLAY FOR PC“ nainstalujte dle
pokynů.
2. Jestliže ve službě Uplay nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT ÚČET a pokračujte dle instrukcí.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu Uplay.
4. Na obrazovce Uplay klikněte vlevo nahoře na menu a vyberte „AKTIVOVAT KLÍČ“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt se zobrazí v sekci „MOJE HRY“.
7. Můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.