ESD Bear With Me The Lost Robots
ESD Bear With Me The Lost RobotsESD Bear With Me The Lost RobotsESD Bear With Me The Lost Robots

ESD Bear With Me The Lost Robots

Záruka: 24 měsíců | PN: 5928 | Kód: 3588700 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Temná point-and-click adventura série Bear With Me je zpět! Představujeme hru Bear With Me: The Lost Robots – zbrusu nový díl, který dějově předchází již vydaným, a ve které se setkáme s bratrem AmberFlintem a s cynickým detektivem Tedem E. Bearem. Vydejte se do nevlídného podzemí PaperCity…
Momentálně nedostupné

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Temná point-and-click adventura série Bear With Me je zpět! Představujeme hru Bear With Me: The Lost Robots – zbrusu nový díl, který dějově předchází již vydaným, a ve které se setkáme s bratrem AmberFlintem a s cynickým detektivem Tedem E. Bearem.

Vydejte se do nevlídného podzemí PaperCity a objevte nové postavy a bohatý příběh, který vyústil v události prvních 3epizod hry Bear With Me.

Naši hrdinové hledají stopy k vyřešeníještě větší a zlověstnější záhady a na jejich cestě je neminou drsné výslechy, sarkastický humor a zapeklité hádanky. Vehře Bear With Me na vás čeká podmanivýsoundtrack, rozsáhlý příběh a jedinečný2D animovaný umělecký styl, kterému dodává šmrnc působivá atmosféra filmu noir.Nasedněte na vzrušující horskou dráhu astaňte se součástí dobrodružství, kterérozhodne o osudech našich protagonistů.

Hlavní prvky

Klasický žánr v neokoukaném zpracování. Objevte v této moderní nezávislé adventuře nápadité zpracování nesmrtelné point-and-click klasiky. Během pátrání po odpovědích řešte hádanky, vyslýchejte podezřelé a prozkoumejte místa činu.

Poutavý příběh. Hra Bear With Me přinášíunikátní směs vtipných, strašidelných atajuplných prvků, které dodávají říz strhujícímu příběhu napříč čtyřmi epizodami. strong>Prostředí, které si říká o probádání. Prozkoumejte rozlehlé Paper City a sbírejte vodítka k vyřešení této velezáhady. Hráči se mohou pustit do nevyřešených hádanek i zpětně podle svého vlastního tempa a postupně slepovat střípkyklíčových informací, které jim pomohou přijít této záhadě na kloub. Výjimeční hrdinové. Vžijte se do role rozmanitých mluvicích postav, od rozvážného Teda E. Beara, který mluví jako kniha, až po Ambersršící optimismem. Je jen na vás, jestli našim hlavním hrdinům budou na jejichneutuchající honbě za pravdou užiteční,nebo na přítěž.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.