ESD Bunch of Heroes
ESD Bunch of HeroesESD Bunch of HeroesESD Bunch of Heroes

ESD Bunch of Heroes

Záruka: 24 měsíců | PN: 7166 | Kód: 3451454 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam BUNCH OF HEROES je humorná kooperavitníPC střílečka pro 4 hráče. Tým superhrdinů z planety Země zde bojuje proti invazimimozemských nepřátel. Můžete hrát za agentku Liu, Jareda Joea, el Commandantači kapitána Smithe. Spolu se svým hrdinou pak musíte zachránit Zemi před strašlivým osudem. V přežití…
Momentálně nedostupné

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

BUNCH OF HEROES je humorná kooperavitníPC střílečka pro 4 hráče. Tým superhrdinů z planety Země zde bojuje proti invazimimozemských nepřátel. Můžete hrát za agentku Liu, Jareda Joea, el Commandantači kapitána Smithe. Spolu se svým hrdinou pak musíte zachránit Zemi před strašlivým osudem. V přežití vám pomůže širokýarzenál zbraní, jako jsou plamenomety, kulomety či gravitační bomby. Nejúčinnějším prostředkem k ničení nepřátel jsou však superschopnosti, které má každý protagonista jiné.

Spojte se online až se 4 hráči, postupujte na nové úrovně a zlepšujte si své vlastnosti a dovednosti. Hra BUNCH OF HEROES je vyvedena v komiksovém stylu, doprovázeném retro hudbou a špičkovou technologií, to vše okořeněné skvělým humorem, který jistě ocení všichni nepřátelé odporných mimozemšťanů.

El Camarada alias RedScare (Rudá jizva)je slavným bojovníkem z Moskvy. Jako voják Rudé armády kdysi pomáhal při kubánské revoluci a po krátkém, vášnivém románku s agentkou zvanou Táňa se rozhodl zůstat na ostrově svobody a trénovat tu revolucionáře. Jako Fidelův osobní strážce vyniká především v technice výbušných cigaret. Kapitán Smith, známý též jako Duke(Vévoda), je bývalým esem britského Královského letectva. Ve službách letectvazbrázdil téměř celý svět a nyní se rozhodl zaměnit cestování za služby světové velmoci - UN. Jeho muška je pověstná, jeho zrak však nikoliv. Tenhle starouš z RAF si ale umí poradit v každé situaci. Říká se o něm, že je prý dvounulovým agentem, přestože si svůj čaj prý stále raději míchá než šejkuje. Staňte se hrdinou,jakého Země potřebuje.

Hlavní rysy:

Čtyři hrdinové – svalnatý Jared Joe, superšpiónka Liu, kubánský revolucionář ElComandante a bývalý pilot, kapitán Smith. Kterým z nich se stanete vy?

Bláznivá online hra – spojte se s přáteli a společně ukažte zombíkům, že o ně naZemi nestojíme.

Úžasný arzenál zbraní – samopal má každý. Ale výbušnou kuši, Plzní dělo či rušičku gravitace si nemůže dovolit jen tak někdo, vy ovšem ano.

Zástupy nepřátel – oživlé mrtvoly. Marťani a tu a tam nějaké to oživlé kuře. Vzhůru na ně!

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.