ESD Citrouille
ESD CitrouilleESD CitrouilleESD Citrouille

ESD Citrouille

Záruka: 24 měsíců | PN: 5358 | Kód: 3451441 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Arkádová plošinovka Citrouille představuje malou rozkošnou čarodějku na výpravěza sladkostmi. Navzdory skutečnosti, žehra působí dětským dojmem, hratelnost jenemilosrdná. Nemůžete skákat, musíte sespolehnout na magické žebříky, kouzla apower-upy, abyste zvládli úrovně. Tvářív tvář nebezpečí, čelté…
Cena s DPH169,– 
Cena bez DPH140,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 29.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Arkádová plošinovka Citrouille představuje malou rozkošnou čarodějku na výpravěza sladkostmi. Navzdory skutečnosti, žehra působí dětským dojmem, hratelnost jenemilosrdná. Nemůžete skákat, musíte sespolehnout na magické žebříky, kouzla apower-upy, abyste zvládli úrovně. Tvářív tvář nebezpečí, čelté své nemesis, pokryjte svět květinami a shromažďujte sladkosti, které si zasloužíte!

Příběhový režim:

Hrajte jako Praline nebo Vanille, dvě hlavní hrdinky, přes více než 50 úrovní v5+ jedinečných světech. Pokud je cestapříliš složitá, můžete spolupracovat s přítelem na rozdělené obrazovce. Ale dávejte si pozor, budete sdílet počet životů. Také vaše kouzla nebo zbraně nerozlišují, zda je to přítel nebo nepřítel.

Režim Versus:

Dva až čtyři hráči mohou soupeřit na rozdělené obrazovce. Anis a Reglisse, dvěantagonistky, se připojují k boji, o abyzískaly svůj podíl z kořisti. Na výběrmáte dva různé režimy, pro každý s pětijedinečnými arénami:

Death match: poslední hráč na bojištivyhrává Časový limit: vyhrává hráč s největším počtem květin na obrazovce ve chvílí, kdy vyprší čas. Herní funkce:

Čtyři hratelné čarodějky, každá s vlastním jedinečným kouzlem Pokryjte zemi květinami, abyste vyhráli a dobili svou sílu Netřeba skákat, přivolejte magické žebříky, abyste se dostali dál Otevřete dárkové balíčky s překvapením, najděte smrtící zbraně a rozdrďte své nepřátele Spolupracujte s přítelem v režimu kampaně nebo soupeřte na rozdělené obrazovce 30 minutová kampaň, pokud nezemřeš, ale určitě ano... Okouzlující grafika

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.