ESD Civilization VI Portugal Pack
ESD Civilization VI Portugal PackESD Civilization VI Portugal PackESD Civilization VI Portugal Pack

ESD Civilization VI Portugal Pack

Záruka: 24 měsíců | PN: 7820 | Kód: 3087047 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Civilization VI v platforměSteam! Tento nový balíček s obsahem představujeJoaa III. jako vůdce Portugalska. Obsahuje portugalskou civilizaci s Joaem III., jedinečnou jednotku Nau a dvě jedinečné stavby: budovu Navigation School a Feitoria.
Cena s DPH244,– 
Cena bez DPH202,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 21.5.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 24.5.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Civilization VI v platforměSteam!

Tento nový balíček s obsahem představujeJoaa III. jako vůdce Portugalska. Obsahuje portugalskou civilizaci s Joaem III., jedinečnou jednotku Nau a dvě jedinečné stavby: budovu Navigation School a Feitoria. Jedinečná schopnost civilizace: Jedinečná schopnost Portugalska „Casa DaÍndia“ výrazně zvyšuje výnos z mezinárodních obchodních cest, ale omezuje tyto cesty na města na pobřeží či s přístavem.Tato schopnost rovněž poskytuje jednotkám Trader dodatečný dosah a schopnost vydat se na vodní políčka, pokud jsou odemčená. Jedinečná schopnost vůdce: Joaovajedinečná schopnost je „Porta Do Cerco“,která poskytuje všem jednotkám zvýšenýdohled. Rovněž zvyšuje kapacitu obchodních cest, kdykoliv se Portugalsko setká snovou civilizací, a poskytuje otevřenéhranice se všemi městskými státy. Jedinečná jednotka: Jedinečná jednotka Portugalska Nau je námořní kontaktní jednotka,která nahrazuje Caravel. Začíná s jednímPromotion zdarma, vyžaduje menší údržbunež Caravel a může dvakrát postavit Feitoria, speciální obchodní přístav, kterýmá pouze Portugalsko. Jedinečná infrastruktura: Portugalsko má přístup ke dvěmajedinečným stavbám. Jedinečná budova Portugalska Navigation School nahrazuje budovu University a zvyšuje produkci námořních jednotek v každém městě, které ji postaví. Rovněž zvyšuje vědecký výnos města za každá dvě pobřežní či jezerní políčka v rámci hranic města a poskytuje dodatečné body Great Admiral. Feitoria můžepostavit pouze jednotka Nau na pobřežním políčku cizího města vedle luxusního či bonusového zdroje. Když ustanovíte obchodní cestu s městem s Feitoria, získá Portugalsko dodatečné zlato a produkci.

Nový herní režim „Zombies Defense“

Portugalský balíček rovněž představuje nový herní režim Zombies Defense. V tomtovolitelném herním režimu mrtví nezůstanou mrtvými dlouho a představují neustálerostoucí hrozbu pro světové civilizace.

MOZKY!

Mrtví neodpočívají: Každá jednotka má šanci po smrti vytvořit žravou zombii. Jednotky zombií mají hlad a napadnou nejbližší jednotku, která není zombie; všechnyjednotky, které zabijí, infekci podlehnou a samy se zrodí jako zombie.

Živí se brání: Arzenál nových vylepšenípastí a barikád působí poškození nepřátelským jednotkám, které projdou skrz ně nebo kolem nic, a lze je postavit na vlastněném či neutrálním území. Zombie jsouposedlé požíráním mozků a pustošením, takže mohou padnout za oběť pouze těmto vylepšením a nemohou je vyrabovat.

Lidstvo přebírá kontrolu: Dva nové projekty umožňují civilizacím dočasně si podmanit jednotky zombií v rámci hranic města, takže je mohou hráči ovládat. Projekt„Holy Site: Turn Udead“ se odemkne brzy, ale ovládá zombie jen nakrátko. Projekt „Campus: Horde Control“ se odemkne později během hry, ale poskytuje dodatečnétahy, kdy můžete nemyslící ničivé zombieovládat. Mezitím špionská operace „Zombie Outbreak“ se pokusí vytvořit zombie na určitých políčkách ve městě jiného hráče.

Nový skript mapy a nové divy světa:

Portugalský balíček s obsahem rovněž obsahuje nový skript mapy a dva nové divy světa:

Skript mapy Wetlands: Pročvachtejte se kvítězství přes bažinatou mapu, které dominují mokřady. Tato mapa nabízí nové strategické výzvy a obranné možnosti: zatímco mokřady omezují pohyb, promyšlené pozice mohou umožnit střeleckým jednotkámvyužít omezené rychlosti nepřátel.

Div světa Torre de Belém: Tato impozantní věž historicky sloužila jako obřadní brána do Lisabonu v Portugalsku. Poskytuje dodatečné zlato a body Great Admiral.Mezinárodní obchodní cesty vycházející ztohoto města obdrží dodatečné zlato zakaždý luxusní zdroj v cílové destinaci.Po stavbě obdrží všechna města, která civilizace vlastní, ale nacházejí se na ostatních kontinentech, tu nejlevnější budovu, kterou mohou v daném okamžiku postavit.

Div světa Etemenanki: Název tohoto babylonského zikkuratu znamená „chrám založení nebes a země“. Každý tah poskytuje dodatečný vědecký výnos a také bonusovou vědu a produkci všem Floodplains ve městě,která ji postaví, a také políčkům mokřadů v dané civilizaci.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.