ESD Crusader Kings III Royal Edition
ESD Crusader Kings III Royal EditionESD Crusader Kings III Royal EditionESD Crusader Kings III Royal Edition

ESD Crusader Kings III Royal Edition

Záruka: 24 měsíců | PN: 7543 | Kód: 2877441 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Crusader Kings III Royal Edition obsahuje: Crusader Kings III, Crusader Kings III - Expansion Pass. Ponořte se do Svaté říše římské díky kolekci obleků pro poddané, válečníky a vládce střední Evropy. HISTORIE Vyberte si královský či šlechtický rod zcelé řady říší na mapě, která se táhneod…
Cena s DPH1 920,– 
Cena bez DPH1 587,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 29.9.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 30.9.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Crusader Kings III Royal Edition obsahuje: Crusader Kings III, Crusader Kings III - Expansion Pass.

Ponořte se do Svaté říše římské díky kolekci obleků pro poddané, válečníky a vládce střední Evropy.

HISTORIE

Vyberte si královský či šlechtický rod zcelé řady říší na mapě, která se táhneod Islandu po Indii, od polárního kruhupo Střední Afriku. Proveďte dynastii staletími a zajistěte bezpečí a moc každé nové generace. Získávejte nová území a tituly a upevněte svůj vliv. Buďte zbožnýmkrálem, který na svou stranu získá náboženskou moc, anebo si vytvořte vlastní víru a získejte nehynoucí slávu či věčnézatracení. Rytíři, rolnická povstání, poutě, vikinští nájezdníci… prožijte dramaa pompu středověku.

CHARAKTER

Osvojte si jeden z pěti různých životních stylů, zdokonalujte svou vojenskou strategii či správu království. Získávejtepovahové rysy, které povedou vaše činy,ale dávejte si pozor, abyste nejednali vrozporu se svou povahou! Stres z popírání sebe sama vám může způsobit celou řadu nových problémů. Vyberte vhodné strážce pro své dědice nebo si je vycvičte sami. Ale co budete dělat, když váš právoplatný dědic nebude pro korunu dost dobrý?Násilné povahy si mohou vybudovat obávanou pověst a vyděsit plaché poddané k poslušnosti prostřednictvím hrůzy, kteroubudou všem nahánět.

VÁLEČNICTVÍ

Rekrutujte jednotky domobrany a mocné rytíře, kteří doplní vaše královské odvedence. Zkoumejte nové technologie a rozšiřte bohatství a vojenskou moc své říše. Najímejte žoldáky a svátost kněžství provelké války. Zvyšte si příjem díky vykoupeným vězňům nebo nájezdům na sousední říše.

INTRIKY

Pomocí špehů odhalujte pikle proti vašídynastii či vládě. Rekrutujte agenty, kteří vám budou pomáhat osnovat pletichy na podrytí či vraždu kohokoliv, kdo se postaví mezi vás a moc. Svádějte ostatní postavy z důvodu citů či kvůli politickémoci. Shromažďujte informace kvůli vydírání nebo využívejte službiček, kdykolivvaše plány budou potřebovat trochu dodatečného vlivu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.