ESD Crysis Warhead
ESD Crysis WarheadESD Crysis WarheadESD Crysis Warhead

ESD Crysis Warhead

Záruka: 24 měsíců | PN: 8819 | Kód: 3471832 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu GOG.com Dech beroucí přídavek pro hru roku 2007*: Hrajte za seržanta Sykese a zažijte zcela nový druh boje. Standardní bojová mise za nepřátelskými liniemi se stane nesmírně důležitou, když zjistíte, že vašinepřátelé zajali něco životně důležitéhopro budoucí válku. Je na vás získat zpět tento náklad…
Momentálně nedostupné

Popis

Elektronická licence určená pro platformu GOG.com

Dech beroucí přídavek pro hru roku 2007*: Hrajte za seržanta Sykese a zažijte zcela nový druh boje. Standardní bojová mise za nepřátelskými liniemi se stane nesmírně důležitou, když zjistíte, že vašinepřátelé zajali něco životně důležitéhopro budoucí válku. Je na vás získat zpět tento náklad, a to za jakoukoliv cenu.Hra je minutu od minuty výbušnější a dynamičtější: nové přizpůsobitelné zbraně,nová vozidla, nové fotorealistické lokace k prozkoumání a zcela interaktivní válečná zóna k ovládnutí.Vylepšená lidská imimozemská umělá inteligence: inteligentní nepřátelé, větší výzvy, a zcela novápodpora spojeneckých jednotek.ObsahujeCrysis Wars®, rozšířený zážitek ze hry pro více hráčů s novými online režimy a 21 mapami včetně sedmi zcela nových map pro boj proti ostatním hráčům.Crysis Warhead je samostatná hra a ke hraní nevyžaduje vlastnictví hry Crysis.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro GOG (EN):
1. Jestliže ve službě GOG nemáte účet, zaregistrujte se na stránkách zde: www.gog.com
2. Klikněte nahoře na tlačítko „SIGN IN“ (přihlásit se) a následně „CREATE ACCOUNT“ (vytvořit účet) vyplňte pole registračního formuláře a potvrďte tlačítkem „SIGN UP NOW“ (přihlásit se teď).
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu GOG.
4. Kliknutím na ikonku svého účtu se vysune menu, klikněte na „REDEEM A CODE“ (zadat kód).
5. Pokračujte kliknutím na tlačítko „CONTINUE“ (pokračovat).
6. Zobrazí se seznam her, klikněte na název hry, kterou chcete stáhnout.
7. Soubor stáhněte, nainstalujte a můžete hrát.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.