ESD Darkstar One
ESD Darkstar OneESD Darkstar OneESD Darkstar One

ESD Darkstar One

Záruka: 24 měsíců | PN: 6448 | Kód: 2926714 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Darkstar One přináší fantastické množství svobody. Příběhové mise vás dovedou hlouběji dovnitř galaxie k novým rasám, novým technologiím a stále silnějším protivníkům. Prozkoumejte obrovské množství solárních systémů při hledání skrytých artefaktů dávných ras a základních objektůpro vylepšení…
Cena s DPH438,– 
Cena s DPH pro registrované411,– Kč
Cena bez DPH362,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 3.12.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 4.12.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Darkstar One přináší fantastické množství svobody. Příběhové mise vás dovedou hlouběji dovnitř galaxie k novým rasám, novým technologiím a stále silnějším protivníkům. Prozkoumejte obrovské množství solárních systémů při hledání skrytých artefaktů dávných ras a základních objektůpro vylepšení vaší lodi - Darkstar One.
Kromě artefaktů, získejte kredity ke koupi lepšího vybavení, jako jsou zbraně aštíty. Získejte kredity za nesčetně možností: přijetím úkolů, odměnou za lov, pirátstvím, pašováním, obchodováním, doprovodem, dopravou, odměnami a dalšími možnostmi.

Obrovský, simulovaný vesmír s mnoha jedinečnými rasami, kosmickými loděmi a bojovými taktikami. Komplikovaný příběh, vztahující se na více než padesát minut video sekvencí. Nastavte si a vylepšete vaši loď, DarkStar One, jakýmkoliv způsobem si vyberete - postavte rychlou útočnou loď s mnoha lehkými zbraněmi nebo blízko-neporazitelný křižník s těžkými zbraněmi. Přes dvě stě různých zbraní, štítůa vybavitelných předměty. Rakety, torpéda a miny mají speciální taktické použití: minami může střílet na protivníky neboodvrátit blížící se rakety. "Spell Weapon": speciální zbraň, se silným účinkempodobným některým kouzlům v RPG hrách. Tato zbraň se stává stále univerzální v celé hře a výrazně zvyšuje taktické možnosti. Získejte zbraně od jiných ras - Namontujte různé zbraně od jiných ras na "DarkStar One," každou s unikátní funkcí,které vyžaduje různé bojové taktiky. Vydejte se na zvláštní mise - prozkoumávatkaňony, nebo dokonce podzemí, na neznámésvěty. Svoboda volby - získejte kredityv mnoha ohledech: boj, pirátství, úkoly, pašování, obchodování, doprovod, doprava, odměny a další. Hrajte jako "hodný"nebo "zlý" a využijte politických sporů.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.