ESD Dead by Daylight The Bloodstained Sack
ESD Dead by Daylight The Bloodstained SackESD Dead by Daylight The Bloodstained SackESD Dead by Daylight The Bloodstained Sack

ESD Dead by Daylight The Bloodstained Sack

Záruka: 24 měsíců | PN: 8651 | Kód: 3439524 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Dead by Daylight v platforměSteam! Pytel s krvavými skvrnami vám umožní vyzvednout si oblíbenou zabijáckou výbavu,než se pustíte do dalšího pronásledování. Toto balení obsahuje 8 nových oblečkůpro zabijáky: "Iron Man" maska pro Trappera: Silný…
Cena s DPH142,– 
Cena bez DPH117,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 29.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Dead by Daylight v platforměSteam!

Pytel s krvavými skvrnami vám umožní vyzvednout si oblíbenou zabijáckou výbavu,než se pustíte do dalšího pronásledování. Toto balení obsahuje 8 nových oblečkůpro zabijáky:

"Iron Man" maska pro Trappera: Silný železný plát připevněný a přišroubovaný tak, aby tvořil Evanovu ponurou sebeprezentaci.

Maska "Rogi" pro Trappera: Maska "Rogi"pro Trappera, která se hodí pro Ewana: maska "Rogi": železná maska mistrovsky vytvořená a pomalovaná tak, aby připomínala jelena. Předmět vytvořil Dmitry "DeeDoubleU" Shpilevoy.

Barva na hlavu a plášť "Swift Strikes" pro Wraitha: Symbol Kuntin-Wehye, představující rychlé a smrtící útoky, je nakreslený prstem bílou barvou.

Barva na hlavu a plášť "Sova" pro Wraithy: Symbol Ug-Wufo, který představuje létajícího nočního lovce, je nakreslen bílou barvou.

Oblečení "strašáka" pro zálesáka: Když nemáte nic jiného než rodinné oblečení strašáka, které si můžete obléknout.

"Rančeřská" vesta a klobouk pro Hillbillyho: Z Thompsonova šatníku, jeden z otcových oblíbených vzhledů, když si vyrazído města.

Sestra dostane vlastní soupravu, poctu válečným uniformám z poloviny století. Odnynějška obsahuje Zakrvácený pytel 2 nové předměty pro přizpůsobení, které budou automaticky přidány na váš účet, pokudjste si již zakoupili Zakrvácený pytel:

"Pytel na písek" pro zdravotní sestru -Vyprázdněný a pevně zabalený jutový pytel na písek, který slouží k udušení. Ironicky doplněno plynovou maskou.

"Uniforma zdravotní sestry z 2. světovéválky" pro zdravotní sestru - Standardníuniforma pro zdravotní sestry ve vojenské službě během 2. světové války.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.