ESD Demon's Rise Lords of Chaos
ESD Demon's Rise Lords of ChaosESD Demon's Rise Lords of ChaosESD Demon's Rise Lords of Chaos

ESD Demon's Rise Lords of Chaos

Záruka: 24 měsíců | PN: 7711 | Kód: 3012926 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Nejste žádný hrdina ... žádný vzpínajícíse rytíř nebo vědecký čaroděj, ale bojovník za temné bohy. Jako jejich vyvolenémáte velení legií barbarů, bestií a démonů. Ovládejte příšernou sílu, nekromanci a pekelný oheň, abyste zničili civilizované říše. Cti své bohy na krvavých polích bitvy ve…
Cena s DPH224,– 
Cena bez DPH185,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 5.3.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 8.3.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Nejste žádný hrdina ... žádný vzpínajícíse rytíř nebo vědecký čaroděj, ale bojovník za temné bohy. Jako jejich vyvolenémáte velení legií barbarů, bestií a démonů. Ovládejte příšernou sílu, nekromanci a pekelný oheň, abyste zničili civilizované říše. Cti své bohy na krvavých polích bitvy ve snaze o moc a vzestup. Demon’s Rise: Lords of Chaos je tahová, taktická RPG zasazená do brutálního a nemilosrdného fantasy světa. Kampaň, která seodehrává uprostřed děsivé války na chladném severu, uvidí, jak vaše strana bojuje s nesčetnými nepřáteli, obrovskými příšerami a mocnými čaroděje. Vítězství bude vyžadovat taktické využití terénu, morálky, formací a magie. Budujte stále silnější válečnou skupinu, velte démonickýmspojencům a rozdrťte ty, kteří stojí proti vám. Taktické volby: Pomocí terénních efektů, krytu a zorného pole získáte náskok před svými nepřáteli. Zaměstnávejte kouzla, abyste bránili mocným nepřátelům, poškození plošných efektů, abyste vyčistili pole menších nepřátel a buffy, abyste posílili své spojence. Sestavte sisvůj večírek: Vyberte si z 20 různých tříd postav a vytvořte si válečnou kapelu. Vaši válečníci se budou s každým vítězstvím zlepšovat, budou silnější a odemykají nové síly a dovednosti. Skutky odvahy a divokosti na bitevním poli přinesouprospěch vašim bohům, což může znamenatrozdíl mezi slávou a porážkou.

Collect Gear: Vybavte své válečníky výkonnými zbraněmi, tajemnými předměty, runovým brněním a legendárními artefakty. Existují tisíce položek, které můžete najít a sbírat, každý s vlastními statickými efekty a tradicí pozadí.

Kampaň: Probojujte zdlouhavou kampaň a řadu vedlejších úkolů, které trvají vícenež 40 hodin hracího času. Dlouhá životnost nepřidává žádné omezení úrovně a schopnost přehrát úrovně na těžší obtížnosti.

Engaging Lore: Ponořte se do historie Tarrenu, světa Demon's Rise. Země rozbitých říší a roztříštěných království, kde armády lidí, démonů a dalších ras bojujío hořké přežití.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.