ESD Deus Ex Invisible War
ESD Deus Ex Invisible WarESD Deus Ex Invisible WarESD Deus Ex Invisible War

ESD Deus Ex Invisible War

Záruka: 24 měsíců | PN: 8923 | Kód: 3529402 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Přibližně 20 let po událostech vylíčených v Deus Ex, se svět sotva začíná obnovovat z katastrofální celosvětové krize. Vchaotickém období obnovy spatřuje několik náboženský a politických skupin příležitost, k přetvoření světové vlády k obrazu svému. Chápou že správné kroky mohouurčit směr vývoje…
Momentálně nedostupné

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Přibližně 20 let po událostech vylíčených v Deus Ex, se svět sotva začíná obnovovat z katastrofální celosvětové krize. Vchaotickém období obnovy spatřuje několik náboženský a politických skupin příležitost, k přetvoření světové vlády k obrazu svému. Chápou že správné kroky mohouurčit směr vývoje lidské společnosti nacelá příští desetiletí, až století. V této technologické noční můře se zúčastníš temného boje za povstání světa z popela. Dynamická a inovativní akční adventura z pohledu první soby přináší bezprecedentní úroveň reálnosti. Biotechnické modifikace dovolí hráči vidět skrz zdi, vyskočit 40 stop vysoko, uzdravit kritickázranění nebo se udělat pro radar neviditelným.Podíváte se do skutečných světových lokalit, například Seattle, Antarktidaa Cairo.Rafinované skryté plížení, úroveň temnoty a zvuků ovlivňuje nepřátelskou ostražitost. Variabilní hratelnost nabízí mnoho řešení problémů a podporuje různé styly přístupu.Nenásilné řešení konfliktu, dovolí hráči vytvořit si etický postoj skrz jejich jednání. Hráči je nabídnuta bezprecedentní svoboda jednání v dynamickém nelineárním příběhu, jenž obsahuje více možností řešení.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.