ESD Dome Keeper
ESD Dome KeeperESD Dome KeeperESD Dome Keeper

ESD Dome Keeper

Záruka: 24 měsíců | PN: 9520 | Kód: 3559608 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Braňte svou kopuli před vlnou příšer v této inovativní hornické hře Dome Keeper.Čas mezi jednotlivými útoky využijte ktomu, abyste se prokopali pod povrch a hledali cenné zdroje a artefakty - pečlivě je používejte a vybírejte si mocná vylepšení a bonusy. Hra Dome Keeper se odehrává na nádherně…
Momentálně nedostupné

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Braňte svou kopuli před vlnou příšer v této inovativní hornické hře Dome Keeper.Čas mezi jednotlivými útoky využijte ktomu, abyste se prokopali pod povrch a hledali cenné zdroje a artefakty - pečlivě je používejte a vybírejte si mocná vylepšení a bonusy. Hra Dome Keeper se odehrává na nádherně zpracovaných pixelartových mimozemských planetách a nabízí podmanivou atmosféru, hudební skladby spojující melodické a syntetické kreace spolus pocitem zázraku při setkání s dobou tryskovou, který vás nutí vrátit se pro další.

Vrtejte tunely pod svou kopulí a hledejte vzácné materiály nebo odhalte mocné skryté artefakty. Sledujte čas, musíte sevrátit do kopule a být připraveni, až přijde další vlna útoku. Jak hluboko se dostanete tentokrát? Kolik toho dokážeš odnést zpět?

Převezměte kontrolu nad svou obranou, abyste odrazili útoky mimozemšťanů. Vzdušné i pozemní, pomalé i rychlé; útočníky je třeba upřednostnit a vypořádat se s nimi dříve, než roztrhají vaši kopuli na kusy.

Využijte sklizeň nerostů k odemčení výkonných vylepšení: vylepšete své zbraně, zvyšte údernost vrtáku, zvyšte maximálnírychlost jetpacku a mnoho dalších způsobů vylepšení - každý z nich vám a vaší kopuli dává ty nejlepší šance na přežití!

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.