ESD eFootball PES 2021 SEASON UPDATE FC Bayern Mün
ESD eFootball PES 2021 SEASON UPDATE FC Bayern MünESD eFootball PES 2021 SEASON UPDATE FC Bayern MünESD eFootball PES 2021 SEASON UPDATE FC Bayern Mün

ESD eFootball PES 2021 SEASON UPDATE FC Bayern Mün

Záruka: 24 měsíců | PN: 7829 | Kód: 3087039 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Arsenal Edition obsahuje:• „Iconic Moment Series“ x 1 hráč, Plná sestava (manažer a hráči), Digitální dres, Originálnímotiv nabídky ve hře, Vstupenky na smlouvy pro 3 hráče x 30 týdnů, Prémiový agent x 30 týdnů (Prémioví agenti mohou podepisovat hráče z nejrůznějších klubů, včetně hráčů…
Cena s DPH495,– 
Cena s DPH pro registrované464,– Kč
Cena bez DPH409,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 12.5.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 13.5.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Arsenal Edition obsahuje:• „Iconic Moment Series“ x 1 hráč, Plná sestava (manažer a hráči), Digitální dres, Originálnímotiv nabídky ve hře, Vstupenky na smlouvy pro 3 hráče x 30 týdnů, Prémiový agent x 30 týdnů (Prémioví agenti mohou podepisovat hráče z nejrůznějších klubů, včetně hráčů z klubu jakékoli edice, kterou jste si zakoupili.)

Obsahuje také následující bonus k nákupu: 3000 mincí myClub.

Nový ročník populárního Pro Evolution Soccer je tu a s ním i spousty změn. Nověse dočkáme nových plně licencovaných lig, vylepšené grafiky, online hraní a novinky se nevyhnuly ani režimu MyClub.

Nový myClub

V režimu MyClub můžete hrát kooperativněnebo proti ostatním hráčům a soupeřit tak v PES LEAGUE. Novinkou jsou tzv. „High Performance Players“, kteří mohou na omezenou dobu zvýšit své schopnosti. PESLEAGUE nabídne týdenní zápasy a můžete tak soupeřit s ostatními hráči v rámci skupiny, která je uzpůsobena vašim dovednostem. Legendární hráči jako Beckham, Maradona, Cruyff, Nedvěd a další jsou takévítanou novinkou.

Kouzelné momenty

Drama nádherné hry, kterou jistě fotbalje, je nyní ještě viditelnější a jasnější skrze mnoho herních stylů. V PES 2019se představuje 11 nových dovedností, které mohou vylepšit hráčovu unikátnost, například ostré zatáčení, přihrávka bez pohledu a další. Individualita jednotlivých hráčů je nyní dotažena na novou úroveň, kde dovednosti a sílné stránky jsou mají mnohem větší dopad na hratelnost.

Nádherná hra

Na všech platformách se hráči dočkají 4KHDR grafiky (v případě konzolí na PS4 Pro a Xbox One X), která oplývá realističností a živými barvami. Inovací se dočkal i systém nasvětlení a to přirozeným, tak umělým stadionovým světlem. Novinkoupak je přidání sněžení do škály počasí ato nejen kosmeticky, ale také s dopademna hratelnost, kdy si budete muset přitomto i jakémkoliv dalším počasí jasně naplánovat svou strategii.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.