ESD Encased A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPG
ESD Encased A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPGESD Encased A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPGESD Encased A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPG

ESD Encased A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPG

Záruka: 24 měsíců | PN: 7994 | Kód: 3182167 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Encased je izometrické RPG z postapokalyptického sci-fi prostředí. Hra je inspirována tituly, jako jsou první dva díly Falloutu, Divinity: Original Sin, Baldur’s Gate a jim podobné. Zkoumejte, bojujte a přepadávejte karavany! Encased je CRPG s otevřeným světem, který vybízí k prozkoumávání…
Cena s DPH866,– 
Cena bez DPH716,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 4.8.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 5.8.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Encased je izometrické RPG z postapokalyptického sci-fi prostředí. Hra je inspirována tituly, jako jsou první dva díly Falloutu, Divinity: Original Sin, Baldur’s Gate a jim podobné.

Zkoumejte, bojujte a přepadávejte karavany!

Encased je CRPG s otevřeným světem, který vybízí k prozkoumávání, cílí nejen nastaré fanoušky žánru, ale i na nováčky.Hra je poctou nejlepším hrám tohoto žánru a snaží se hlavní aspekty nejen zachovat, ale ještě je vylepšit a zdokonalit.Pokud chcete v tomto postapokalyptickémsvětě přežít, vytvořte si vlastní zbraněi zbroj a dále je vylepšujte. Hledejtetajemné artefakty v opuštěných labyrintech a zařízeních Předků a využijte je – každá relikvie má unikátní vlastnosti. Covšechno umí? Použijte je na své vybavení a uvidíte sami. Najímejte, přemlouvejte nebo vyhrožujte obyvatelům pouště, abyvám pomohli. Využijte jejich schopnostia dovednosti k prospěchu svému i jiných. Přidejte se do řad Nového Výboru, který se snaží znovu vybudovat starý svět, kbojovníkům za svobodu Republiky Karmínových vrchů, Církve, která chce, aby všichni konvertovali na jejich víru, Phalanxkých nájezdníků nebo vojenského řádu Kshatriya. Každá z frakcí je jiná a má svouvlastní vizi. Pomozte jedné z nich státse tou nejsilnější, zničte je všechny nebo buďte vlkem samotářem.

Encased nepoužívá třídy postav. Díky univerzálnímu systému dovedností a atributůsi můžete svou postavu upravit přesně tak, jak chcete.

Předveďte své taktické dovednosti v tahovém souboji proti různým druhům nepřátel. Kryjte se, využívejte různé druhy zbraní i munice, rozmísťujte pasti nebo se knepřátelům díky energetickému brnění přibližte na dosah a nechte je ochutnat sílu provizorního palcátu! Ruiny ztracenécivilizace jsou plné nepřátel – od zmutované divoké zvěře až po starověké bojovéroboty. K překonání rozličných nepřátelbude třeba použít odlišnou taktiku.

Díky úžasným náhodným setkáním si vytvoříte vlastní unikátní dobrodružství: z vraku letadla vybudujte neproniknutelnou pevnost, vyhrajte gladiátorské hry, unikněte z Labyrintu smrti nebo ukradněte tajemný kufřík z odstaveného auta.

A pamatujte – herní svět bude na vaše činy reagovat. Zachraňte osadu před útokemnájezdníků a udělejte si tak nové důvěryhodné přátele nebo se k nim obraťte zády, pozabíjejte zbylé přeživší a vypleňtetrosky. Je to na vás

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.