ESD Endling Extinction is Forever

Záruka: 24 měsíců | PN: 8762 | Kód: 3467478 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Jedná se o předobjednávku a předpokládané datum vydání je 19.7.2022! Podaří se liščí matce udržet svá malá mláďatanaživu?Zažijete svět zpustošený lidstvem očima poslední lišky na Zemi v této ekologické dobrodružné hře Poznejte ničivou sílu lidského plemene, která den za dnem kazí, znečišťuje…
Cena s DPH885,– 
Cena bez DPH731,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 17.8.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Jedná se o předobjednávku a předpokládané datum vydání je 19.7.2022! Podaří se liščí matce udržet svá malá mláďatanaživu?Zažijete svět zpustošený lidstvem očima poslední lišky na Zemi v této ekologické dobrodružné hře Poznejte ničivou sílu lidského plemene, která den za dnem kazí, znečišťuje a drancuje nejvzácnější a nejcennější zdroje přírodního prostředí. Prozkoumejte různé trojrozměrnéoblasti bočního posouvání a braňte svémaličké, krmte je, sledujte, jak dospívají, všímejte si jejich jedinečných osobností a obav, a co je nejdůležitější, pomozte jim přežít.Využijte nočního šera kekradmému převedení svého mladého potomstva na bezpečnější místo. Stravte den odpočinkem v improvizovaném úkrytu a pečlivě plánujte svůj další přesun, protože by mohl být pro vás a vaše mláďata poslední.Vlastnosti:Prozkoumejte zdevastovanáprostředí na základě skutečných aktuálních problémů.Lovte jiná zvířata, abyste nakrmili svá mláďata a nestali se kořistí.Vyzkoušejte svůj pud sebezáchovy a zapojujte se do emočně náročných rozhodnutí.Nacházejte nová doupata, abyste byli v bezpečí před přirozenými i nepřirozenýmihrozbami.Pečujte o svá mláďata, krmte jea učte je novým dovednostem, aby byla méně zranitelná. Přežít!

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.