ESD Fall Guys Collector's Edition
ESD Fall Guys Collector's EditionESD Fall Guys Collector's EditionESD Fall Guys Collector's Edition

ESD Fall Guys Collector's Edition

Záruka: 24 měsíců | PN: 8621 | Kód: 3415850 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Fall Guys Ultimate Knockout Fall Guys: Ultimate Knockout patří mezihry, které dokáží svou jednoduchostí a návykovou hratelností přikovat k obrazovce na celé hodiny, i když je to v jádru vlastně úplná blbina. Představte si svět,v němž se fazolkoidní stvoření v pestrobarevných kombinézkách snaží…
Momentálně nedostupné

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Fall Guys Ultimate Knockout

Fall Guys: Ultimate Knockout patří mezihry, které dokáží svou jednoduchostí a návykovou hratelností přikovat k obrazovce na celé hodiny, i když je to v jádru vlastně úplná blbina. Představte si svět,v němž se fazolkoidní stvoření v pestrobarevných kombinézkách snaží překonat záludné nástrahy překážkové dráhy, aby mohly ukořistit korunku pro vítěze. Jestlivám to připomíná poťouchlé japonské soutěže ve stylu Takešiho hradu, nejste daleko od pravdy. Společně s dalšími 59 hráči se pustíte do souboje s gravitací, záludnými pastmi a naschvály ze strany oponentů.

Překážky a arény ve Fall Guys: UltimateKnockout

Dají pořádně zabrat nejen vašim schopnostem, ale také bránici.

Celosvětový hit s rychlou dobou spotřeby

Zběsilý průběh každého kola, neskutečnámela na obrazovce i poťouchlost jednotlivých překážkových drah a úkolů udělaly zFall Guys: Ultimate Knockout okamžitě jeden z nejhranějších titulů minulého týdne. Nezastírám, že konání hrdinů je maximálně roztomilé a že jsem se u hraní bavil, přičemž úspěchy i nezdary jsem prokládal hlasitým smíchem (a mnohdy také hromadou nadávek na vlastní neschopnost a záludnost soupeřů). V průběhu jednotlivých kol se budou bavit také vaši přátelé vmístnosti (či na streamu), čímž se můžeFall Guys: Ultimate Knockout řadit mezipárty hry, i když v jednu chvíli drží vrukou gamepad pouze jeden šťastlivec.

Roztomilost na prvním místě

Projekt Fall Guys: Ultimate Knockout sesnaží zaujmout širokou veřejnost nejen herním modelem plným přátelského pošťuchování přerůstajícího v rivalitu čím dál menšího počtu soutěžících, ale také audiovizuálním pojetím. Hrdinové vás okouzlíodzbrojující nevinností a huhňavým mumláním, jež ve vás vzbudí dětskou radost zhraní. Jejich kolébavé pohyby, naráženído nepřátel či překážek a neustálé padání z dráhy vám nahodí úsměv, i když budete prohrávat (nebojte, vztekat se budetetaky dost, záleží na nátuře konkrétníhopařana). Bohužel vás poměrně brzy začneiritovat opakující se soundtrack, u nějžsi na začátku budete říkat, jak se k arkádě skvěle hodí, abyste po hodině raději vypnuli zvuk.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.