ESD Fallout 76 The Pitt Deluxe Edition
ESD Fallout 76 The Pitt Deluxe EditionESD Fallout 76 The Pitt Deluxe EditionESD Fallout 76 The Pitt Deluxe Edition

ESD Fallout 76 The Pitt Deluxe Edition

Záruka: 24 měsíců | PN: 12147 | Kód: 3770549 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Cenami ověnčení tvůrci her Skyrim a Fallout 4 z Bethesda Game Studios si vás dovolují přivítat ve hře Fallout 76. Dvacetpět let po svržení bomb na Den rekultivace 2102 se spolu s ostatními obyvatelikrytu – vybranými z nejlepších a nejbystřejších představitelů celého národa – vydáváte do…
Cena s DPH717,– 
Cena bez DPH593,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 28.2.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Cenami ověnčení tvůrci her Skyrim a Fallout 4 z Bethesda Game Studios si vás dovolují přivítat ve hře Fallout 76. Dvacetpět let po svržení bomb na Den rekultivace 2102 se spolu s ostatními obyvatelikrytu – vybranými z nejlepších a nejbystřejších představitelů celého národa – vydáváte do postnukleární Ameriky. Hrajtesólo nebo ve skupině a vydejte se zkoumat, budovat i vítězit nad největšími hrozbami pustiny. Vrhněte se ve hře pro vícehráčů s otevřeným světem, jež rozšiřujepříběh série Fallout, na průzkum širé pustiny zničené jadernou válkou. Okuste prostředí nejrozlehlejšího a nejdynamičtějšího světa ze série Fallout.

Poutavé Úkoly A Zajímavé Postavy

Během hraní nové hlavní mise, která začíná vaším opuštěním Vaultu 76, odhalíte tajemství Západní Virginie. S novými sousedy, kteří přišli s touhou obnovit místní kraj, se můžete spřátelit nebo je zradit a poznat Appalachii očima jejích obyvatel.

Sezónní Žebříček

Postupujte sezónou s využitím zcela bezplatné sady odměn v podobě spotřebních předmětů, předmětů pro C.A.M.P. a dalších,které získáte plněním časově omezenýchvýzev.

Hra Na Hrdiny Ve Více Hráčích

Vytvořte si postavu v systému S.P.E.C.I.A.L. a proklestěte si vlastní cestu novou a nezkrocenou pustinou se stovkami lokací. Ať už se do světa vydáte o samotě nebo s přáteli, vždy na vás budou čekat nová a jedinečná dobrodružství ve stylu Fallout.

Hora Nádherných Krajů

Svět Falloutu 76 žije a dýchá příběhy, ve kterých ožívá šest různých oblastí Západní Virginie. Od lesů Appalachie až pojedovaté karmínové území Cranberry Bog,z nichž každá má svá vlastní rizika a odměny.

Nový Americký Sen

Kdekoliv ve světě můžete využít svou konstrukční a montážní mobilní platformu (C.A.M.P.). Ta vám poskytne tolik potřebnépřístřeší, zásoby i bezpečí. Můžete sidokonce otevřít i obchod a měnit zboží sostatními přeživšími.

Fallout Worlds

Vrhněte se do jedinečných dobrodružstvív Appalachii prostřednictvím Fallout Worlds, což je neustále se rozvíjející sadafunkcí, které hráčům umožňují hrát Fallout 76 jedinečnými způsoby v přizpůsobitelném nastavení.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.