ESD Farming Simulator 22 Pumps n´ Hoses Pack
ESD Farming Simulator 22 Pumps n´ Hoses PackESD Farming Simulator 22 Pumps n´ Hoses PackESD Farming Simulator 22 Pumps n´ Hoses Pack

ESD Farming Simulator 22 Pumps n´ Hoses Pack

Záruka: 24 měsíců | PN: 10590 | Kód: 3622014 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Farming Simulator 22 ve službě Steam. Rozšiřte a modernizujte svůj zemědělskýprovoz pomocí rozvodných systémů, separace mrvy a konfigurovatelných bioplynových stanic! Obrovské množství nových strojů, nástrojů a budov rozšíří infrastrukturu pro…
Momentálně nedostupné

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Farming Simulator 22 ve službě Steam.

Rozšiřte a modernizujte svůj zemědělskýprovoz pomocí rozvodných systémů, separace mrvy a konfigurovatelných bioplynových stanic! Obrovské množství nových strojů, nástrojů a budov rozšíří infrastrukturu pro distribuci mrvy a skladování surovin na vaší farmě.

Celkem zde najdete více než 30 položek od nizozemského výrobce SCHOUTEN, německého specialisty na skladování oceli Stallkamp a výrobce bioplynových technologiíBVL, které do hry Farming Simulator 22 přinášejí nové herní prvky.

Systémy pro distribuci mrvy a močůvky

Zaveďte na své farmě rozvodné systémy! Když k traktoru místo těžkých nádrží na mrvu připojíte vlečné hadice různých délek a ultralehké vlečné vstřikovače, ochráníte tak půdu a zajistíte hnojení polí –s pohodlím a vysokým výkonem mobilníchčerpacích jednotek, jako jsou čerpací vozy a v blízkosti umístěné čerpací přívěsy. V případě potřeby kombinujte hadice,které se rozprostřou na stovky metrů a pokryjí vaše pole pro efektivní hnojení.Také nezapomeňte zlepšit podmínky pro čerpání pomocí přídavných nádrží na vodu akompresorů!

Separace mrvy

Separátory močůvky vám umožní oddělit tekuté a pevné složky mrvy pro všestrannější využití vašich zdrojů. K dispozici jevíce stacionárních a mobilních separátorů. Vyberte si, zda chcete suchou složkumrvy použít na podestýlku pro zvířata na mléčné farmě, prodat ji se ziskem nebos ní hnojit pole stejně jako s jejím tekutým protějškem. Získejte ze své mrvy více!

Konfigurace bioplynové stanice

Vylepšete svou bioplynovou stanici konfigurací podle svých potřeb a preferencí:Různé moduly lze dynamicky rozmístit kolem kořenového zařízení bioplynové stanice a připojit je k němu a přizpůsobit jetak svým potřebám. Sami se rozhodnete, kde postavíte přijímací prostory, fermentační nádrže, zásobníky plynu, elektrárnyna výrobu elektřiny a další komponentyrůzných velikostí – včetně plynového hořáku na spalování přebytečných plynů vašívysoce výkonné bioplynové stanice.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.