ESD GRIME
ESD GRIMEESD GRIMEESD GRIME

ESD GRIME

Záruka: 24 měsíců | PN: 8391 | Kód: 3335189 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Zničit... Absorbovat... Pěstovat... GRIME je rychlá a nelítostná akční adventura, ve které drtíte své nepřátele živými zbraněmi, které mutují tvarem i funkcí, apak jejich zbytky pohlcujete černou dírou, abyste posílili svou nádobu při rozbíjení světa plného anatomických hrůz a intrik. Neobvyklý…
Cena s DPH356,– 
Cena s DPH pro registrované334,– Kč
Cena bez DPH294,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 28.1.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 31.1.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Zničit... Absorbovat... Pěstovat... GRIME je rychlá a nelítostná akční adventura, ve které drtíte své nepřátele živými zbraněmi, které mutují tvarem i funkcí, apak jejich zbytky pohlcujete černou dírou, abyste posílili svou nádobu při rozbíjení světa plného anatomických hrůz a intrik. Neobvyklý materiál se hroutí sámdo sebe, svět se chvěje a smršťuje a vyjste náhle vmáčknuti do existence. Čekávás neznámý svět, cizí ve své vlastní známosti, a vy musíte přežít, jakým hrůzámbudete čelit. Prozkoumejte své surrealistické okolí, vstřebejte mnoho nepřátel,na které narazíte, a využijte jejich vlastní vlastnosti proti nim, když se necháte stát mnohem víc, než jste kdysi byli. GRIME vám umožní hrát podle vlastníchpreferencí a vylepšovat pouze ty vlastnosti, které se podle vás nejvíce hodí k vašemu jedinečnému stylu. Zjistíte, že existuje více než jeden způsob, jak prolomit nepřítele, zatímco se budete pohybovat v různých sugestivních prostředích, setkávat se s jejich obyvateli a objevovatzdroj jejich šílenství.

Vlastnosti:

Surrealismus, který bije do očí - Odhalujte záhadná tajemství v plačících jeskyních a pouštích pokrytých tvářemi. Setkejte se s nadpozemskými postavami v odlišných civilizacích napříč organickým, vzájemně propojeným světem - to vše ztvárněno v nadpozemském 3D. Postavte se nepřátelům zrozeným ze samotného světa a pohlťte je celé.

Boj na život a na smrt - Trestejte nepřátele tím, že odvracíte jejich útoky, rozbíjejte je ze země nebo dokonce ze vzduchu a pohlcujte je, abyste zvýšili svou sílu, když vedete válku v živoucím světě.

Živé zbraně - Plynule vyměňujte zbraně vyrobené z živých tvorů, které během bojemutují do podoby, od drápových mečů postonožkové biče.

Jedinečný postup v dovednostech - Lovtea pohlcujte náročné příšery, abyste zlepšili své dovednosti a přinesli skutečnépřizpůsobení svého herního stylu.

Postavte se hrozivým bossům - Bojujte proti stvůrám, které jsou desítkykrát větší než vy. Přizpůsobte se jejich strategiím, odolávejte jejich útokům a pohlcujteje, abyste získali schopnosti, které mění hru a ovlivňují boj i průchod.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.