ESD Have a Nice Death
ESD Have a Nice DeathESD Have a Nice DeathESD Have a Nice Death

ESD Have a Nice Death

Záruka: 24 měsíců | PN: 11756 | Kód: 3698021 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Objevte a prozkoumejte temně okouzlující, procedurálně generovaná oddělení společnosti Death Inc., kde se setkáte s různorodými nezapomenutelnými postavami, jako je vaše sympatická asistentka s dýňovou hlavou Pump Quinn, která je vždy ochotná podělit se o nejnovější drby v kanceláři. Zdokonalte…
Momentálně nedostupné

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Objevte a prozkoumejte temně okouzlující, procedurálně generovaná oddělení společnosti Death Inc., kde se setkáte s různorodými nezapomenutelnými postavami, jako je vaše sympatická asistentka s dýňovou hlavou Pump Quinn, která je vždy ochotná podělit se o nejnovější drby v kanceláři.

Zdokonalte své dovednosti (a kosu) v rychlém hack n' slash boji s využitím vícenež 30 unikátních zbraní a kouzel, kterémůžete najít a vylepšovat a vytvářet tak ničivé kombinace.

Protože Smrt nemůže zemřít, použijte to,co jste se naučili a získali, k překonání četných přisluhovačů a bossů v každémoddělení společnosti Death Incorporated... znovu a znovu. Hodnocení výkonu po každém spuštění zaručuje, že se vám odemknou zajímavé předměty a vylepšení, kterévám pomohou v dalším postupu na vaší cestě.

Přebírání větší moci pro sebe je ve firemní kultuře společnosti Death Incorporated kontroverzním krokem. Například přijetí vylepšení Prokletí pro sebe může mítza následek, že inspektor práce udělí vašim podřízeným rozšířené pravomoci, neboještě hůře, zvýší cenu kávy a dalších předmětů, které jsou pro váš pracovní výkon životně důležité.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.