ESD Hyperdimension Neptunia U Action Unleashed
ESD Hyperdimension Neptunia U Action UnleashedESD Hyperdimension Neptunia U Action UnleashedESD Hyperdimension Neptunia U Action Unleashed

ESD Hyperdimension Neptunia U Action Unleashed

Záruka: 24 měsíců | PN: 7053 | Kód: 3453451 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Svět Gamindustri zažívá podivný klid -bohyně chránící každý národ jsou v klidu a na dohled není apokalyptická hrozba!Aby se věci probudily dobrým příběhem,přední světoví novináři Dengekiko a Famitsu vyzývají CPU a kandidáty na CPU, abydokončili sérii misí, ale brzy se všichni mohou dostat na mnohem…
Cena s DPH227,– 
Cena bez DPH188,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 29.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Svět Gamindustri zažívá podivný klid -bohyně chránící každý národ jsou v klidu a na dohled není apokalyptická hrozba!Aby se věci probudily dobrým příběhem,přední světoví novináři Dengekiko a Famitsu vyzývají CPU a kandidáty na CPU, abydokončili sérii misí, ale brzy se všichni mohou dostat na mnohem větší kopečekv této akce nabité hack'n'slash!

Klíčové funkce

Pouliční rvačky v 1080! Poprvé, vaše oblíbené postavy Neptunie se budou muset v reálném čase probojovat vlnami nepřátel! Ve fázích volného roamingu budetemoci vytvářet řetězová komba na zemi i ve vzduchu, vše s grafikou 1080p! Párty pro dvě osoby! S duálním systémem budete moci na bojišti přepínat mezi dvěmaznaky. Vyvažujte silné a slabé stránky každé postavy, abyste vytvořili dokonalébitevní duo, a dokonce získejte nějaké nové hratelné postavy - některé z nich bymohly znát předchozí hry Neptunia. Pojďme se dostat fyzicky! Horko v bitvěmůže způsobit nějaké opotřebení vašich outfitů. Když zažijete „kostýmní přestávku“, vaše oblečení se roztrhne, sníží vaši obranu, ale zvýší vaši kritickou rychlost a EXE Drive Gauge. Cesta ke comebackům je dlážděná roztrhanou látkou! Dovednosti zabíjejí! Vyplňte EXE Drive Gauge, abyste vyčistili místnost dvěma úrovněmi speciálních útoků, a později můžeteod kamaráda dostat pomocnou ruku, abyste provedli některé super speciální útoky!

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.