ESD I Am Future Cozy Apocalypse Survival
ESD I Am Future Cozy Apocalypse SurvivalESD I Am Future Cozy Apocalypse SurvivalESD I Am Future Cozy Apocalypse Survival

ESD I Am Future Cozy Apocalypse Survival

Záruka: 24 měsíců | PN: 12573 | Kód: 3827346 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Probudíte se na zarostlé střeše mrakodrapu - nikde ani živáčka. Cosmopolis, kdysi mohutný celek z kovu a skla, leží v troskách a zatopený. Desítky let trvajícíboj mezi UNICORPem a konkurenčními korporacemi prosazujícími myšlenky transhumanismu zřejmě nadobro skončil, když se společnost zhroutila.
Cena s DPH374,– 
Cena s DPH pro registrované351,– Kč
Cena bez DPH309,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 17.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Probudíte se na zarostlé střeše mrakodrapu - nikde ani živáčka. Cosmopolis, kdysi mohutný celek z kovu a skla, leží v troskách a zatopený. Desítky let trvajícíboj mezi UNICORPem a konkurenčními korporacemi prosazujícími myšlenky transhumanismu zřejmě nadobro skončil, když se společnost zhroutila. Nyní je na vás, abyste se pokusili vyřešit záhadu posledníchdnů civilizace... a svého náhlého probuzení. Nebo si prostě můžete vybudovat svou vlastní budoucnost a kochat se pohledem na to, co z lidstva zbylo.

PROMĚŇTE OPUŠTĚNOU STŘECHU VE SVŮJ VLASTNÍ ÚTULNÝ DOMOV - Začněte od nuly na prázdné střeše, prozkoumejte okolí, najdětepotřebné zdroje, nástroje a pomůcky.

VYROBTE SI POMŮCKY ZE STARÝCH DOMÁCÍCH SPOTŘEBIČŮ - Staré mikrovlnné trouby, rezavá auta a starožitné počítače - to všese bude hodit! Pečlivě rozeberte zařízení, abyste získali potřebné detaily, a využijte je k vytvoření futuristických gadgetů podle plánů, které se vám dostanoudo rukou. Mimochodem, už jsme se zmínili, že dostanete k dispozici ruku kyborga?Vylepšete si ji také!

ZAUTOMATIZUJTE SI SVÉ DOMÁCÍ PRÁCE - Najděte si nějaké přátele, abyste nebyli příliš osamělí! Nahrajte umělou inteligenci do budov. Vytvořte si roboty, kteří budou vykonávat vaše domácí práce.

RYBAŘENÍ, FARMAŘENÍ A VAŘENÍ - Výhody kolapsu lidské civilizace? Nyní je dost času na to, abyste si osvojili nové koníčky! Střecha je velmi vhodná pro vybudování zahrady a okolní moře je plné chutnýchryb pro přípravu těch nejchutnějších středomořských pokrmů!

CHRÁŇTE SVOU ZÁKLADNU - Zdá se, že příroda se přece jen výrazně změnila a objevují se nová nebezpečí, která lidé dosud neznali. Postavte si obranné struktury abuďte obezřetní!

PROZKOUMEJTE POTOPENÉ MĚSTO A JEHO TAJEMSTVÍ - Co přesně se stalo s civilizací ajak jste se ocitli na střeše? Odpovědise skrývají někde v ruinách města - pokusíte se tomu přijít na kloub?

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.