ESD Jurassic World Evolution 2 Dominion Malta Expa
ESD Jurassic World Evolution 2 Dominion Malta ExpaESD Jurassic World Evolution 2 Dominion Malta ExpaESD Jurassic World Evolution 2 Dominion Malta Expa

ESD Jurassic World Evolution 2 Dominion Malta Expa

Záruka: 24 měsíců | PN: 9909 | Kód: 3590664 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Jurassic World Evolution2 ve službě Steam. Příběh se odehrává před dramatickými událostmi filmu Jurský svět: Nadvláda z dílny Universal Pictures a Amblin Entertainment, během kterého se vydáte do slunného středomořského prostředí s cílem…
Cena s DPH618,– 
Cena bez DPH511,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 6.2.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Jurassic World Evolution2 ve službě Steam.

Příběh se odehrává před dramatickými událostmi filmu Jurský svět: Nadvláda z dílny Universal Pictures a Amblin Entertainment, během kterého se vydáte do slunného středomořského prostředí s cílem pokusit se vést tři různé areály pro dinosaury. Objevte nové fantastické prehistorické druhy, prozkoumejte tři nové ostrovy,detailní budovy inspirované architekturou Malty a zcela novou kampaň Jurassic World Evolution 2: rozšíření Nadvláda Malta.

NOVÁ KAMPAŇ

Příběh se odehrává ještě před hlavními událostmi z filmu Jurský svět: Nadvláda avaším úkolem je pomoci s přípravou nového areálu na Maltě. Pracujte po boku Cabota Finche a předních postav z filmu, jako je Kayla Wattsová (namluvená DeWandouWise), Soyona Santosová (namluvená Dichen Lachmanovou), Barry Sembene (namluvený Omarem Syem) a Lewis Dodgson (namluvený Campbell Scottem), a společně spusťtepark ve třech středomořských oblastech.Postavte nejdůležitější budovy a obchodujte na dinosauří burze, kde můžete získat pro sebe další druhy, vejce či dokoncegenomy. Spolupracujte s podzemím i státními úřady a rozvíjejte s nimi spolupráci prostřednictvím různých akcí, které vám umožní získat další výhody, jako jsouvylepšení líhně, lokality a další.

NOVÉ LOKACE A BUDOVY

Vybudujte zcela nové parky s řadu zajímavých budov inspirovaných filmem, jako jenové akviziční centrum, vyhlídka, hotela další. Posaďte svého rangera, MVU a týmy lovců do vozidel v novém stylu a těšte se na nové dekorace, díky kterým vášpark ještě více vynikne. Budujte na třech nových středomořských lokalitách, z nichž jedna dokonce nabízí i přírodní lagunu. Všechny budovy na Maltě jsou dostupné v rámci sandboxového režimu.

NOVÉ PREHISTORICKÉ DRUHY A SKINY

Těšit se můžete na čtyři dechberoucí dinosaury, které znáte z filmu Jurský svět:Nadvláda. Tyto ikonické a věrně vytvořené prehistorické druhy odráží své filmové protějšky a jsou připraveny zajistit hostům nezapomenutelný zážitek. JurassicWorld Evolution 2: rozšíření Nadvláda Malta navíc nabízí také fantastické nové varianty již známých druhů a další filmové skiny, se kterými vaši dinosauři získají zajímavý nový vzhled s různými vzorya barvami. Obsah balíčku:

NOVÍ DINOSAUŘI

Atrociraptor (se čtyřmi filmovými skinysmečky)

Atrociraptor je obecně považován za ještě nebezpečnějšího, než je jeho bratranecvelociraptor. Má mohutnější tělo a větší čenich. Jeho zbarvení se mezi jednotlivci může zásadně lišit, protože se jednáo výstavní druh dinosaurů z dílny InGen.

Lystrosaurus

Malý a podsaditý býložravec se silnými předními končetinami a neobvykle tvarovanou lebkou, který žil před přibližně 250miliony let. Lystrosaurus je význačný svými kly a špičatým zobákem, který používal k okusování vegetace.

Oviraptor

Oviraptor je menší dravec s výrazným hřebenem na hlavě s nebývalým opeřením. Původně se věřilo, že se živí krádeží vajecjiných dinosaurů, a získal tak přezdívku „zloděj vajíček“. Později byl nicméněoznačen za všežravce s, na svoji velikost, netypicky silnou čelistí.

Moros Intrepidus

Moros Intrepidus je malý masožravec a jeden z nejmenších tyranosauroidů, který kdy existoval. Velikostí zdaleka nedosahuje svého slavného příbuzného, T-rexe. Navzdory svému nízkému vzrůstu je ale považován za rychlého a obratného lovce.

NOVÉ VARIANTY DINOSAURŮ inspirované filmem Jurský svět: Nadvláda.

Iguanodon 2022Allosaurus 2022

Dimorphodon 2022

NOVÉ SKINY

Carnotaurus 2022 (zjizvený)

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.