ESD Jurassic World Evolution 2 Late Cretaceous Pac
ESD Jurassic World Evolution 2 Late Cretaceous PacESD Jurassic World Evolution 2 Late Cretaceous PacESD Jurassic World Evolution 2 Late Cretaceous Pac

ESD Jurassic World Evolution 2 Late Cretaceous Pac

Záruka: 24 měsíců | PN: 10740 | Kód: 3647106 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Jurassic World Evolution2 ve službě Steam. Užijte si ve svém parku čtyři úžasné nové prehistorické druhy z balíčku JurassicWorld Evolution 2: Svrchní křída. Balíček inspirovalo fascinující období svrchní křídy a obsahuje čtyři úchvatné…
Cena s DPH244,– 
Cena bez DPH202,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 9.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Jurassic World Evolution2 ve službě Steam.

Užijte si ve svém parku čtyři úžasné nové prehistorické druhy z balíčku JurassicWorld Evolution 2: Svrchní křída. Balíček inspirovalo fascinující období svrchní křídy a obsahuje čtyři úchvatné tvory,kteří se proháněli po zemi, v mořích ave vzduchu před více než 65 miliony let.Najdete v něm plachtící, nenápadné nebeské lovce, ale i jednoho z největších objevených dinosaurů vůbec.

Obsah balíčku:

Barbaridactylus – žil ke konci pozdní křídy, je to letec a lovec v jednom. Díkynádhernému hřebínku bude výrazným obohacením vašeho parku. Jméno získal podle severoafrického Berberského pobřeží, kde byl objeven.

Alamosaurus – ozbrojený obr a jeden z největších dosud objevených dinosaurů. Holenní kosti měl delší, než je výška dospělého člověka. Po ramenou, zádech a ocasuho zdobily obrovské ostny, takže i kdyžbyl jen býložravec, přece jen byl pořádné monstrum a pro potenciální predátoryznamenal nebezpečnou výzvu.

Australovenator – středně velký masožravec, který vynikal rychlostí a mrštností.Žil zhruba před 95 miliony let na územídnešní Austrálie. Typická je pro něj lehká kostra, extrémně ostré zuby a ohebnéhorní končetiny, jimiž lapal po kořisti. Australovenator byl na takové sledování i pronásledování dokonale stavěný.

Styxosaurus – mořský druh, který byl vládcem ve vlnách moří pozdní křídy. Neměljen aerodynamické tělo, ale i dost velképloutve, takže pod vodou byl smrtelně rychlý a zařadil se mezi nejúdernější predátory své doby. Zkuste upravit jeho genom pomocí různých bioluminiscenčních barev.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.