ESD Jurassic World Evolution 2
ESD Jurassic World Evolution 2ESD Jurassic World Evolution 2ESD Jurassic World Evolution 2

ESD Jurassic World Evolution 2

Záruka: 24 měsíců | PN: 8109 | Kód: 3311692 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Jurassic World Evolution 2 je očekávanépokračování velmi úspěšného manažerskéhosimulátoru Jurassic World Evolution z roku 2018 od studia Frontier. Pokračováníhry představuje novou podmanivou příběhovou kampaň, skvělé nové funkce a úžasnénové dinosaury, kteří působí neuvěřitelně opravdově a živě.
Cena s DPH1 650,– 
Cena bez DPH1 364,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 1.12.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 2.12.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Jurassic World Evolution 2 je očekávanépokračování velmi úspěšného manažerskéhosimulátoru Jurassic World Evolution z roku 2018 od studia Frontier. Pokračováníhry představuje novou podmanivou příběhovou kampaň, skvělé nové funkce a úžasnénové dinosaury, kteří působí neuvěřitelně opravdově a živě. K tomu přidejte rozšířené možnosti stavění a více možnostípřizpůsobení a dostanete ještě větší, lepší a autentičtější hru z prostředí Jurského světa.

Původní příběh z Jurského světa

Nechte se vtáhnout do působivého původního příběhu herního světa Jurassic World,který se odehrává po nezapomenutelnýchudálostech filmu Jurský svět: Zánik říše. Snažte se chránit a krotit dinosaury ařídit chod parku po boku ikonických postav z filmů, včetně Dr. Iana Malcolma (Jeff Goldblum) a Claire Dearingové (BryceDallas Howard).

Vytvořte si svůj vlastní Jurský svět

Spravujte park pomocí podrobnějších manažerských nástrojů a kreativních možností. Stavte a přizpůsobujte si nové budovya otestujte své manažerské schopnosti vezcela nových lokacích – od hustých lesůaž po skalnaté pouště. Pomocí bioinženýrství zachraňte více než 75 prehistorických druhů, včetně žádaných létajících amořských ještěrů , a sledujte, jak si hledají teritoria, bojují o ně a realisticky reagují na ostatní tvory.

Pohrajte si s teorií chaosu

Režim Chaos Theory vám umožní zahrát siklíčové okamžiky oblíbených filmů – s nečekanými zvraty. Zakuste na vlastní kůžiscénáře „co kdyby“ z legendárních filmůJurský svět a Jurský park. Každá úroveňse odehrává napříč obdobími a lokacemize všech pěti filmů. Dovolte franšíze Jurassic World, aby vás pohltila, a vyzkoušejte, co se bude dít, když se pokusítezhostit nových výzev s nepředvídatelnýmivýsledky.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.