ESD Last Epoch
ESD Last EpochESD Last EpochESD Last Epoch

ESD Last Epoch

Záruka: 24 měsíců | PN: 12417 | Kód: 3794452 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Last Epoch kombinuje cestování v čase, vzrušující procházení dungeonů, poutavé přizpůsobení postavy a nekonečnou znovuhratelnost a vytváří tak akční RPG pro veterány i nováčky. Cestujte světem minulosti Eterry a čelte temným říším, hněvivýmbohům a nedotčené divočině - abyste našli způsob, jak…
Cena s DPH1 814,– 
Cena bez DPH1 499,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 18.4.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Last Epoch kombinuje cestování v čase, vzrušující procházení dungeonů, poutavé přizpůsobení postavy a nekonečnou znovuhratelnost a vytváří tak akční RPG pro veterány i nováčky. Cestujte světem minulosti Eterry a čelte temným říším, hněvivýmbohům a nedotčené divočině - abyste našli způsob, jak zachránit samotný čas před Pustinou.

Klíčové vlastnosti 15 tříd mistrovství -Vydejte se na dobrodružství jako jednaz pěti mocných tříd a během své cesty sevyšvihněte do jedinečné třídy Mistrovství, která vám odemkne specializovanějšíschopnosti a možnosti budování.

Více než 100 stromů dovedností - Každá dovednost má svůj vlastní strom rozšíření, který vám umožní ovládat, měnit a posilovat váš herní styl. Proměňte své kostlivce v lučištníky, blesky v řetězové blesky nebo přimějte svůj hadí úder přivolat hady, aby bojovali po vašem boku!

Lov vzácné a mocné kořisti - Naplňte svůj arzenál kouzelnými předměty, které můžete dokonale vyrobit, změňte pravidla své sestavy pomocí mocných unikátních a nastavených předmětů a mějte vždy další vylepšení na obzoru díky hlubokému a náhodnému systému kořisti ve hře Last Epoch.

Odměňující systém craftingu - Předměty,které ovládáte, si můžete vykovat sami!Komunitou uctívaný systém craftingu v Last Epoch vám umožňuje řídit vývoj síly vaší postavy a obsahuje robustní a deterministickou mechaniku vylepšování.

Odhalte minulost, vytvořte budoucnost -Cestujte do různých časových okamžiků, kde budete objevovat mnoho frakcí a tajemství, která existují ve světě Eterra, abojujte o nastavení časové osy na novoucestu.

Nekonečná znovuhratelnost - Díky velkémumnožství tříd a dovedností, které si můžete přizpůsobit, hlubokým herním systémům, náhodné kořisti a neustálému vývojije Last Epoch hrou, ke které se budete vracet ještě dlouhá léta.

Snadno se učí, těžko se ovládá - Snažímese, aby byla hra přístupná jak novým hráčům, tak veteránům, a to tím, že vám umožníme rychle naskočit do boje a poskytneme mnoho herních zdrojů. I když se nenechte zmást, Eterra na vás čeká mnoho nebezpečí, která vyžadují zvládnutí boje atvorby budov.

Nulová výplata za výhru - Last Epoch nikdy nenabídne herní výhody díky možnostiutrácet skutečné peníze. Věříme ve vytvoření férového prostředí pro všechny hráče.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.