ESD Lords of the Fallen Deluxe Edition
ESD Lords of the Fallen Deluxe EditionESD Lords of the Fallen Deluxe EditionESD Lords of the Fallen Deluxe Edition

ESD Lords of the Fallen Deluxe Edition

Záruka: 24 měsíců | PN: 11893 | Kód: 3729818 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Lords of the Fallen přináší zbrusu novéepické RPG dobrodružství v rozsáhlém, vzájemně propojeném světě, který je víc než pětkrát větší než původní hra. Po éře nejkrutější tyranie byl démonickýbůh Adyr konečně poražen. Ale bohové...neumírají navždy. Nyní, kdy uplynuly celé eony, se blíží Adyrovo…
Cena s DPH2 199,– 
Cena bez DPH1 817,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 7.12.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Lords of the Fallen přináší zbrusu novéepické RPG dobrodružství v rozsáhlém, vzájemně propojeném světě, který je víc než pětkrát větší než původní hra.

Po éře nejkrutější tyranie byl démonickýbůh Adyr konečně poražen. Ale bohové...neumírají navždy. Nyní, kdy uplynuly celé eony, se blíží Adyrovo vzkříšení. V téhle rozsáhlé RPG hře s kolosálními bitvami s bossy, rychlými a náročnými souboji, vzrušujícími střetnutími i hluboce propracovaným příběhem se v roli jednoho zlegendárních Temných křižáků vydáte napříč říšemi živých i mrtvých. Bude vaše legenda legendou světla… nebo temnoty?

Odvažte se doufat.

Prozkoumejte rozsáhlý, propojený svět

Vydejte se na cestu napříč dvěma rozsáhlými paralelními světy ve velkolepé výpravě za svržením Adyra. Zatímco říše živých představuje vlastní brutální výzvy, vnoční můře říše mrtvých na vás číhají nevýslovné hrůzy.

Definujte svou vlastní legendu

Široká škála vizuálních možností vám dovolí přizpůsobit si vzhled vlastní postavy a následně pro ni vybrat jednu z devíti tříd. Ať už se vydáte jakoukoliv cestou, svou postavu budete rozvíjet podle vlastního herního stylu – vylepšováním statistik, zbraní, zbroje a kouzel.

Ovládněte rychlý a plynulý náročný taktický boj

V přežití mohou doufat pouze ti, kteří zvládnou propracovaný systém taktického boje. Vyberte si ze stovky jedinečných brutálních zbraní nebo vyměňte čepele za magii a zaútočte ničivými arkány.

Spojte se nebo bojujte v online hře províce hráčů

Prožijte rozsáhlou kampaň pro jednoho hráče o samotě, nebo do svého dobrodružství přizvěte druhého hráče a hrajte s nímv nepřerušované online kooperaci. Ale pozor – útočit na vás mohou, a taky budou,hrdinové z ostatních říší.

Ovládněte zařízení bezbožné moci

Vaše lucerna vládne bezbožnou mocí, která umožňuje přechod mezi světy. Pomocí temného umění se dostanete na zapomenutá místa, objevíte bájné poklady, a dokoncemůžete manipulovat s duší svého nepřítele.

Povstaňte z mrtvých

Padněte v říši živých a znovu povstaňte…v říši mrtvých. Zatímco se na vás budousnášet pekelná stvoření všemožných druhů, budete bojovat o poslední šanci na návrat mezi živé.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.