ESD Lumberjack's Dynasty

Záruka: 24 měsíců | PN: 7784 | Kód: 3069470 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Unikátní simulace života, kdy jste dřevorubcem, který buduje firmu a zakládá trvalou dynastii pro další generace. Lumberjack's Dynasty je směsicí lesnictví, těžby dřeva, simulace podnikání a života sprvky hraní rolí. Začínáte v zchátralémtábořišti, které pomalu převezmete od své tety a strýce…
Momentálně nedostupné

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Unikátní simulace života, kdy jste dřevorubcem, který buduje firmu a zakládá trvalou dynastii pro další generace. Lumberjack's Dynasty je směsicí lesnictví, těžby dřeva, simulace podnikání a života sprvky hraní rolí. Začínáte v zchátralémtábořišti, které pomalu převezmete od své tety a strýce a obnovíte jeho bývalouslávu. Spolu s řezáním dřeva a jeho taháním do mlýna pro další výrobu vás budoubavit různé úkoly, které vám pomohou zlepšit nejen vaše podnikání, ale i dovednosti vaší postavy. Vyberte si svůj hernístyl: rychle se staňte přímým a profesionálním dřevorubcem nákupem, řezáním a přeměnou velkých lesů na produkty, nebo prozkoumejte celou hloubku hry a vyzkoušejte širokou škálu činností od oprav a renovací vašich budov a vozidel, rybolovu,sklizně medu a pěstování zeleniny. Při budování firmy se můžete stýkat s místními obyvateli, najít lásku a založit si vlastní rodinu. Při budování úspěšné dřevorubecké dynastie na vás čeká spousta zábavy (a tvrdé práce).

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.