ESD Martial Arts Capoeira
ESD Martial Arts CapoeiraESD Martial Arts CapoeiraESD Martial Arts Capoeira

ESD Martial Arts Capoeira

Záruka: 24 měsíců | PN: 5453 | Kód: 3011884 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Sportovní a RPG prvky byly poprvé spojeny s tradiční bojovou herní mechanikou, nabízející bezkonkurenční realismus a brutální hraní. Trénujte, dokud nepotíte krev, abyste zvýšili své dovednosti, jakoje vytrvalost, rychlost, síla. Posílilinohy a paže. Když si myslíte, že jste připraveni…
Cena s DPH160,– 
Cena bez DPH132,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 3.3.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 4.3.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Sportovní a RPG prvky byly poprvé spojeny s tradiční bojovou herní mechanikou, nabízející bezkonkurenční realismus a brutální hraní. Trénujte, dokud nepotíte krev, abyste zvýšili své dovednosti, jakoje vytrvalost, rychlost, síla. Posílilinohy a paže. Když si myslíte, že jste připraveni, zúčastněte se podzemních pouličních bojích za tvrdou hotovost. Snažtese získat právo, nazývat se ... nejmocnějším bojovníkem Capoeira na světě!

Martial Arts: Capoeira je brazilský bojový tanec, hra a bojové umění vytvořenéztroskotanými Afričany během 16. století. Účastníci vytvoří rodu (kruh) a střídají se při hraní na nástroje, zpěvu a sparringu v párech ve středu kruhu. Capoeira se vyznačuje plynulou akrobatickou hrou, úhyby, úskoky a rozsáhlým využívánímpodkladů, stejně jako podmety, kopy a údery hlavou. Technika a strategie jsou klíčovým prvkem ke hraní dobré hry.

Hra Martial Arts: Capoeira je klasickýbeat’em up žánrem, ale se silným vlivemz RPG her, kde můžete vylepšit a přizpůsobit své bojovníky. Vždy budete čelit novým výzvám a novým zkušenostem, protožepři každé nové relaci v kariérním režimumáte možnost zvolit si různé přístupy astrategie, různým způsobem rozdělovat dovednostní body a bodovat na turnajích různými způsoby.

Funkce:

12 bojovníků s osobitými vlastnostmi 13 lokalit z reálného světa Vzrušující režim kariéry Přizpůsobitelný vývoj charakteru Napínavý místní režim pro více hráčů

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.