ESD Marvel's Guardians of the Galaxy

ESD Marvel's Guardians of the Galaxy

Záruka: 24 měsíců | PN: 8127 | Kód: 3320111 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam Rozjeďte divokou jízdu napříč vesmírem snovým zpracováním Strážců galaxie od Marvelu. V této akční adventuře z pohledutřetí osoby jste Star-Lord a díky svémuodvážnému, ale pochybnému vedení jste přesvědčili podivínskou partu nepravděpodobných hrdinů, aby se k vám přidali. Nějaký pitomec (určitě ne…
Momentálně nedostupné

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Rozjeďte divokou jízdu napříč vesmírem snovým zpracováním Strážců galaxie od Marvelu. V této akční adventuře z pohledutřetí osoby jste Star-Lord a díky svémuodvážnému, ale pochybnému vedení jste přesvědčili podivínskou partu nepravděpodobných hrdinů, aby se k vám přidali. Nějaký pitomec (určitě ne vy) spustil řetězec katastrofických událostí a jen vy můžete udržet nepředvídatelné Strážce pohromadě dostatečně dlouho na to, abyste odvrátil totální meziplanetární krach. Používejte elementární blastery, týmové bitky, kopy tryskovými botami, nic není zakázáno. Pokud si myslíte, že vše půjde podle plánu, čeká vás s#vět plný překvapení,přičemž následky vašich činů zaručeně udrží Strážce v napětí. V tomto originálním příběhu Strážců galaxie od Marvelu zkřížíte cestu novým mocným bytostem a jedinečným pojetím ikonických postav, kterése ocitnou v boji o osud galaxie.

Je čas ukázat vesmíru, co ve vás je.

Máte to mít. Pravděpodobně.

VEĎTE STRÁŽCE GALAXIE!

Hraješ za Star-Lorda, takže tvůj odvážnýbojový st#yl není ničím omezen, od elementárních blasterů a kopů tryskovými botami až po týmové bitky. Se Strážci, kteří bojují po tvém boku, rozhoduj o útokua přemáhej protivníky svými charakteristickými útoky. Důsledky tvých rozhodnutíse mezitím budou pohybovat od lehkovážných až po naprosto nečekané, jak se budetvoje cesta vyvíjet.

ZCELA NOVÝ PŘÍBĚH

Vaše nově zformovaná skupina legendárních záporáků má zachránit vesmír v tomto novém, ale věrném zpracování Strážců Galaxie. Nějakým způsobem spustíte řetězec katastrofických událostí, které vedou k divoké jízdě napříč ohromujícími světy obývanými ikonickými a originálními postavami Marvelu. Zapni si hvězdný mix z 80.let a připrav se to pořádně rozjet.

OD ZTROSKOTANCŮ K SUPERHRDINŮM

Jsi to jediné, co drží nepředvídatelné Strážce pohromadě, takže se v tomhle vůdcovství budeš muset rychle zlepšit. S touto netradiční aproximací rodiny po bokuvás čekají slzy i smích, až se společněpustíte do boje s vesmírem. Ať už vás zadalším rohem čeká cokoli, víte, že to bude pecka.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.