ESD Orcs Must Die! 3
ESD Orcs Must Die! 3ESD Orcs Must Die! 3ESD Orcs Must Die! 3

ESD Orcs Must Die! 3

Záruka: 24 měsíců | PN: 8026 | Kód: 3223323 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Sekejte, upalujte, odhazujte, šokujte, krájejte a masakrujte obrovské hordy odpudivých orků v tomto dlouho očekávaném pokračování cenami ověnčené série Orcs Must Die!. Orcs Must Die! 3 přináší chaotické masakrování orků na dosud nepředstavitelné úrovni. Ať už sólo, nebo s přítelem po boku…
Cena s DPH513,– 
Cena s DPH pro registrované481,– Kč
Cena bez DPH424,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 30.9.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 1.10.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Sekejte, upalujte, odhazujte, šokujte, krájejte a masakrujte obrovské hordy odpudivých orků v tomto dlouho očekávaném pokračování cenami ověnčené série Orcs Must Die!. Orcs Must Die! 3 přináší chaotické masakrování orků na dosud nepředstavitelné úrovni. Ať už sólo, nebo s přítelem po boku, vyzbrojte se obřím arzenálempastí a zbraní. Sekejte, upalujte, odhazujte a šokujte hordy odpudivých orků v tomto dlouho očekávaném pokračování cenami ověnčené série. Zcela nové válečné scénáře uvrhnou hráče proti těm největším orkským armádám, které se kdy shromáždily. Válečné stroje dodávají hráčům nezbytnou palebnou sílu, aby mohli sekat, bodat, upalovat a vykosťovat ty odporné vetřelce.

Víc všeho – Orcs Must Die! 3 přináší vše, co se fanouškům líbilo na prvních dvouhrách, a ještě víc. Víc orků, víc pastí, víc zbraní, víc vylepšení a navíc hralépe vypadá. Všechno je na max a ještě výš.

Nový příběh – Zahrajte si zcela nový příběh zasazený do doby více než 20 let poOrcs Must Die! 2, kde válečný mág a čarodějka znovu vybudovali řád a vycvičili nové mladé učedníky.

Válečné scénáře – Zcela nové válečné scénáře naplňují příslib obřích rozměrů, které zavedla hra Orcs Must Die! Postavtese mohutným armádám orků na venkovních bojištích kolem hradů. Zlikvidujte stohlavé vlny orků dřív, než prolomí hradby azbortí vaši trhlinu.

Válečné stroje – Abyste zvládli tyto hordy, budete potřebovat nové nástroje smrti a zkázy. Válečné stroje jsou pasti olbřímích rozměrů. Nastražte mega pružinovou past a vymrštěte desítky orků do vzduchu. Nasedněte na mega odpalovač výbušných sudů a rozpoutejte pyrotechnický chaos.

Nikdy to neskončí – Další legie orků přicházejí i dlouho po skončení příběhu. Vytesejte své jméno do síně slávy přemožitelů orků díky týdenním výzvám a zjistěte, jak dlouho dokážete přežít v nekonečném režimu.

Konejte drastické kroky – Orcs Must Die!3 přináší kampaň Drastic Steps a obsahzdarma včetně děsivých létajících nepřátel, hrdinných válečných strážců a samozřejmě další nástroje pro ničení orků!

Kombinujte a přežijte – V novém režimu Míchačka se ocitnete proti odporným orkům, kteří se vyvíjejí díky rostoucí obtížnosti a zlomyslným pastem v kožnatém rukávu. Ale po každé zdolané úrovni si posbíráte vlastní modifikátory, které vám v boji pomohou!

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.