ESD PGA TOUR 2K23
ESD PGA TOUR 2K23ESD PGA TOUR 2K23ESD PGA TOUR 2K23

ESD PGA TOUR 2K23

Záruka: 24 měsíců | PN: 10214 | Kód: 3599042 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam AUTENTICKÁ PGA TOUR MyCAREER Předveďte se na PGA TOUR a staňte se příštím šampionem FedExCupu. Soupeřte protiostatním profesionálům na TOUR. PROFESIONÁLOVÉ A LICENCOVANÁ HŘIŠTĚ PGATOUR Poprvé si můžete zahrát za mužské i ženské profesionály, včetně Tigera Woodse, ato online i lokálně! V PGA 2K23…
Momentálně nedostupné

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam

AUTENTICKÁ PGA TOUR MyCAREER

Předveďte se na PGA TOUR a staňte se příštím šampionem FedExCupu. Soupeřte protiostatním profesionálům na TOUR.

PROFESIONÁLOVÉ A LICENCOVANÁ HŘIŠTĚ PGATOUR

Poprvé si můžete zahrát za mužské i ženské profesionály, včetně Tigera Woodse, ato online i lokálně! V PGA 2K23 naleznete celou řadu licencovaných hřišť, včetně East Lake Golf Club, Golf Club, St. George’s Golf and Country Club, TPC Scottsdale a TPC Sawgrass, a tím to nekončí.

VYTVÁŘEJTE SI VLASTNÍ VYSNĚNÁ HŘIŠTĚ

Navrhněte si farway svých snů s pomocí jednoho z nejlepších nástrojů na tvorbu hřišť trhu, který obsahuje tisíce přizpůsobitelných objektů. Díky podpoře napříčplatformami se o své výtvory dokonce můžete pochlubit s ostatními a zahrát si nanich online i lokálně.

TOPGOLF DORAZIL

Ponořte se do Topgolfu, ať jste kdekoli,sólo, nebo se svou partou. Hrát mohou 1–4 hráči, a to lokálně i ionline – bavitto bude ležérní i ostřílené hráče golfu. POSUŇTE SE O ÚROVEŇ VÝŠ V REŽIMU MyPLAYER

Nové dovednosti a archetypy plus licencované vybavení a oblečení od předních značek, jako je adidas, Callaway, Titleist,Malbon a další, ve kterých na hřišti vyniknete.

VÍCE MOŽNOSTÍ OVLÁDÁNÍ A DOSTUPNOSTI

Vyberte si mezi novým systémem švihu, který využívá 3 kliknutí, a tradiční analogovou páčkou švihu. Využít můžete také tutoriály v reálném čase, tipy, doporučení střel, systém TrueShot a Lie Management.

VÁŠ SPOLEK, VAŠE PRAVIDLA

Staňte se vedoucím svého klubu v režimuOnline Societies. Přibližte hru obrazu svému organizací turnajů a kompletních sezón. Stanovte pravidla pro vstup, požadavky, hendikepy a možnosti událostí.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.