ESD Planet Zoo Aquatic Pack
ESD Planet Zoo Aquatic PackESD Planet Zoo Aquatic PackESD Planet Zoo Aquatic Pack

ESD Planet Zoo Aquatic Pack

Záruka: 24 měsíců | PN: 7799 | Kód: 3070755 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Planet Zoo v platformě Steam! Rozšiř svou zoo o vodní tvory s Vodním balíčkem pro Planet Zoo. Představujeme pět úchvatných nových druhů zvířat, například působivé tučňáky patagonské, úžasné tuleně kuželozubé a hravé vydry obrovské. Z více…
Cena s DPH487,– 
Cena s DPH pro registrované457,– Kč
Cena bez DPH402,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 21.4.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 22.4.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Planet Zoo v platformě Steam!

Rozšiř svou zoo o vodní tvory s Vodním balíčkem pro Planet Zoo.

Představujeme pět úchvatných nových druhů zvířat, například působivé tučňáky patagonské, úžasné tuleně kuželozubé a hravé vydry obrovské. Z více než 170 novýchdílů jim můžeš postavit nádherné výběhy,ve kterých se budou cítit jako doma. Vybírat můžeš například z motivů řeka v džungli nebo polární zátoka. Vyzkoušej sizbrusu novou zoo výzvu v americkém Oregonu a otestuj si své schopnosti. Tak vzhůru do vody a ať to šplouchá!

KLÍČOVÉ PRVKY

5 VODNÍCH ZVÍŘAT

Postarej se o pět pozoruhodných nových vodních druhů zvířat: tučňáky patagonské,vydry obrovské, tuleně kuželozubé, kajmánky trpasličí a v expozici umístěné želvy diamantové. Svá zvířata můžeš zabavitinvestováním do tří nových předmětů obohacení: gumových kachen, plovoucích plošin a mol. Vybuduj podzemní pozorovatelnya návštěvníci utopí hromadu času v obdivování vodních hrátek tvých nových zvířat pod i nad vodní hladinou.

VÍCE NEŽ 170 NOVÝCH KUSŮ VYBAVENÍ

Prohlédni si celou řadu scenérií a plánů. Ultimátní zoo si můžeš postavit z běžných dílů i dílů s vodními motivy. Vyzdobzdi nástěnnými malbami znázorňujícími divokou džungli a ledovou tundru, vyber vhodné materiály, ve kterých se bude odrážet vodní hladina, postav elegantní sochy zvířat a nebo si vybuduj své vlastní kaskádové vodopády. Tvá zvířata si nové prostředí zamilují. Každému druhu můžeš sláskou vybudovat jejich domovské prostředí, ať už se jedná o teplé řeky a mangrovové oblasti pro vydry obrovské a kajmánky trpasličí, nebo mrazivé pobřeží protučňáky patagonské a tuleně kuželozubé.

OVLÁDNI VÝZVU

Vydej se do amerického Oregonu a zkus oživit tematickou vodní zoo vybudovanou kolem vyschlého říčního koryta. Dej výběhydo pucu, představ nové druhy zvířat a dej zoo trochu nezbytné péče, aby se tomuto místu vrátil jeho bývalý lesk. Jestlisi chceš otestovat své schopnosti a vyzkoušet vše, co Vodní balíček nabízí, jepro tebe tento časově omezený scénář naprosto ideálním místem.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.